Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Jövő héten állásinterjúra...

Jövő héten állásinterjúra megyek, ami részben német lesz. Mire számítsak? Milyen kérdéseket fognak feltenni?

Figyelt kérdés
Vámügyintézőnek jelentkeztem, de nincs nyelvvizsgám és jeleztem, hogy csak társalgási szintem megy a német.
2010. okt. 2. 10:16
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocs de a "társalgási szinten megy" az azt jelenti, hogy a középfokú illetve felső fok között illetve ff körüli szinten vagy...szóval hogy perfektül nyomod...


Gondolom nem azért nincs nyelvvizsgád, mert nem akartál elmenni nyelvvizsgázni, vagy mert időd nem engedte... szerintem butaság volt, de mindegy, ha legközelebb írod az önéletrajzodat akkor inkább azt írd hogy tanultad x évig, vagy olvasási szint, és akkor biztosan nem érhetnek efféle meglepetések...


A kérdésedre a válaszom pedig az, hogy ugyanolyan kérdéseket tesznek fel mint ahogy magyarul tennék, esetleg előfordul, hogy magyar közben átváltanak németre, és akkor automatikusan németül kell beszélned...

2010. okt. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A társalgási szint az nem azt jelenti, hogy tudsz válaszolni a hogy vagy, hány éves vagy, hol születtél kérdésekre, hanem, hogy kb. mindenre. Kb. azt fogják megkérdezni, hogy milyen tapasztalataid vannak, milyen elvárásaid vannak az álláshelytől - továbbképzés, karrier, stb.
2010. okt. 5. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mi volt?
2015. jan. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De van belőle érettségid?
2015. jan. 28. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!