Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Grafikusként nem vagyok elég...

Grafikusként nem vagyok elég motivált, ha átlagfizetésért már nem érdekel a munka?

Figyelt kérdés

Alkalmazottként nettó 300-400 ezer forintot fizetnek. Ez nekem elvette a motivációmat, ezért külföldi projekt munkákat vállaltam Németországban, félig home office, félig kiutazós formában végzem évente összesen 6 hónapra, ilyenkor havi nettó 800 ezer - 1 millió 200 ezer között keresek.


Próbáltam komolyan venni az átlagfizetésért is, de egyszerűen nem tudok komolyan koncentrálni olyan kevésért.


Viszont a maradék időben Woltozni megyek itthon ami órabérben ugyanannyi kb. de az egy nyugis egyszerű munka, annál nem zavar hogy keveset fizet.


Tényleg motiválatlan vagyok, és egy igazi grafikus nem ilyen?



2023. jan. 5. 10:09
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Aki azért végzi a munkáját, mert szereti, annak nem derogál a KSH szerinti átlagbér (ami amúgy nem feltétlen ennyi), de nyilván ha van lehetőség máshol többet keresni, akkor érdemes váltani.

300-400 ezer elég szép, bár munkamennyiségtől, feladattól és elvárástól függ, hogy valóban ennyit vagy ettől többet érne.

2023. jan. 5. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!