Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Líra könyvesbolt, mint munkahely?

Líra könyvesbolt, mint munkahely?

Figyelt kérdés

Van valakinek bármi tapasztalata?


Megéri bérminimumért is ott tízórázni?


Látom, hogy mindennap nyitva vannak, 10-20-ig.



Jobb, mint egy Spar, de a fizu nagyon alacsony...


Megérni így is elfogadni? Interjún mit kérdezhetnek?



Köszi előre is



2023. jan. 5. 19:47
 1/6 anonim ***** válasza:
59%

Azt, hogy megéri e neked kell tudni.


Nyilván kevésbé hajtós, mint egy spar/aldi, de ha már úgyis ott rothadsz 8 órát, akkor legalább fizessék meg, és ne azzal, hogy 5%-al kevesebb a hajtás.



Mit kérdeznek az interjún? Mivel manapság lasszóval fogják az embereket azért a pénzért, így kb annyit néznek, hogy tudsz e két értelmes szót szólni.

2023. jan. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
32%
Neked kell tudni, hogy megéri-e. Nekem nem érné meg, de nekem minden ujjamra lenne 10 jobb lehetőségem.
2023. jan. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem 8 órát kellene bent lennem, hanem 10-et, sajnos...


Legalábbis 4 napon át egészen biztos, hogy az a heti 40 óra teljesülve legyen.


Létszámcsökkentés végett elveszítettem a munkahelyem december 31-én...ez volt az első lehetőség, ami szembe jött velem, megragadtam, beinvitáltak egy interjúra, de hogy őszinte legyek, jobban átgondolva...ez azért elbizonytalanított.


Nettó 170-190 ezer forintért napi 10 órát ott rohadni, már elnézést...csak mert "kultúr" közeg...nem tudom, mit tegyek

2023. jan. 5. 20:15
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Kezdd el ezt, amíg nem találsz jobbat. A semminél a 190 ezer is több. Úgyis lesz próbaidő, az alatt bármikor leléphetsz.
2023. jan. 5. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
94%
Nézd a jó oldalát, ha napi 10 órát kell dolgoznod, akkor heti 3 napod szabad.
2023. jan. 5. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Nem tudom, hogy aktuális még a kérdés, de a Líránál most nem nagyon kell számítani könyvesbolti állásra, mert ott is elég komoly leépítések zajlanak. Én 2019 ősze óta dolgoztam ott, és novemberben mondtak fel nekem, meg még 1-2 kollégámnak, és ahogy kicsit utánajártam, más boltokban is hasonló volt a helyzet.

Külsős embereket nem akarnak felvenni, minden esetleges hiányt a cégen belül pótolnak, azaz ide-oda pakolgatják az embereket a boltokból.

Mondjuk azt tegyük hozzá, hogy itt most elsősorban Budapestre gondolok.

2023. jan. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!