Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyit keres egy magyar...

Mennyit keres egy magyar gyerekszínész?

Figyelt kérdés

Érdekelne, hogy mennyit keres Magyarországon egy 16 év alatti színész (túl sok hírnév nélkül) főszerepben! Esetleg tudnátok egy körülbelüli nettó napi bért saccolni?


Előre is köszönöm a válaszokat! További szép napot! <3



2023. jan. 7. 18:51
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nincs napi bér, előadásonként tizenegykétezer forint, próbáért 5-6000. Vidéki színház, főszerep, több szereposztásban.
2023. jan. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Az óradíjat filmforgatásra értettem, de nem voltam egyértelmű, elnézést. :)
2023. jan. 7. 21:58
 3/3 anonim ***** válasza:
A Film forgatásokon átlagban napi díjak vannak. És megegyezés szerint fizetnek. Csak annyi a tény hogy a mai gyerekszínészek inkább zsebb pénzt keresnek mint igazi fizetést. Nagyon alul fizetett szakma a magyar színészet. Főleg a gyerek színészet. Épp ezért nem is értem sok gyerek színész miért vállalja el. Szóval ez Magyarországon nem úgy működik, mint az USA-ban. A magyar színészek, de még a magyar filmszínészek sincsennek meg fizetve. Nyugi nem lesz gazdag a gyerek színész. Annak idején olvastam hogy a Spáh ikrek a Faimiliával havi 30 ezer Ft kerestek ami akkor normál átlag fizetésnek számítottak. Most olyan 250 - 300 ezer Ft lehet meg keresni havi szinten nettóban. De ez is csak filmezéssel. A színház esetén még kevesebbet is.
2023. febr. 28. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!