Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mihez tudnék kezdeni angoltaná...

Mihez tudnék kezdeni angoltanári végzettséggel a munkaerőpiacon?

Figyelt kérdés

Általában azt kapom, hogy az ilyen SSC/customer service területen érdemes keresgélni, de elég sok rosszat hallottam az ilyen helyekről (persze attól még biztos nem minden hasonló munkahely rossz).


Szóval alapvetően olyan területek érdekelnének, amelyeken érdemes lenne keresgetni. Nagyon szívesen tanulok és fejlesztem magam bármilyen irányba. Igazándiból nagyon szeretem a jelenlegi tanári munkám, de nem hiszem, hogy hosszabb távon bírnám anyagilag és motivációval.



2023. jan. 8. 23:02
 1/6 A kérdező kommentje:

Ja és persze a nyelviskolák világát is ismerem.


Leginkább a tanári pályán kívüli opciók, lehetőségek érdekelnek.

2023. jan. 8. 23:03
 2/6 anonim ***** válasza:
Ssc be elmenni
2023. jan. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyetemista kislánytól vettem nyelvórákat, 4 éve már 7000 Ft/90 percért tanított magánórán.

Az 5 tanítvány esetén 30+ / nap, az havi 600 000 minimum.


A nyelviskolákkal mi a baj?

2023. jan. 9. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

A feleségem ugyanebben a helyzetben volt, csak némettel. A tanári pályából elege lett. Se anyagi, se erkölcsi megbecsülés nincs. Nyelviskolához bekerülni baromi nehéz, pláne angollal.

Marad az SSC, feleségem is ezt csinálja, vagy leteszel egy szakfordító vizsgát és nekiállsz fordítani.

2023. jan. 9. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mi az az SSC?
2023. jan. 9. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Shared Service Center

Ügyfélszolgálat és kiszolgálóközpont, különféle szolgáltatásokkal.

2023. jan. 9. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!