Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Óvodapedagógus vagy logisztikus?

Óvodapedagógus vagy logisztikus?

Figyelt kérdés

Pályaválasztás előtt állok, szívem szerint óvónő lennék, de az eszem a logisztikát mondja főként a bérezés miatt... Angol középfokú nyelvvizsgám és ECDL vizsgám van.

Mit gondoltok, melyikkel járok "jobban"?



2023. jan. 9. 21:44
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Miből gondolod hogy nem tud majd elhelyezkedni? Régen mentek sokan óvónőnek, tanárnak, most úgy tudom óvónőkből is hiány van.
2023. febr. 6. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

"Hát én beírtam az indeedbe, és 151 ajánlatot dobott fel. Szerintem el lehet vele helyezkedni."


Városokat nézz, meg azt is, hogyha Ő végez akkor óvodapedagógusként nem tud elhelyezkedni, mert 2 évig gyakornoknak kell lennie.

2023. febr. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem tudom...akkor már mindenre rá lehet fogni, hogy ne tanuld ezt se, meg azt se, mert a végén úgyse találsz állást...egyébként ha szabad tudnunk, hogy döntöttél, Kérdező?
2023. febr. 6. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Végül a logisztika mellett döntöttem. Egyrészt azért mert óvónőként pedagógus bértábla alapján kapnám a fizetésem (állami helyen) ami 2-4 évig nem változna hisz gyakornoknak minősülök. Persze az is hozzátartozik, hogy a fizetés állami intézményben nagyon alacsony. Szóba jött a magánóvoda. A településemen egy darab van, de nagyon nehéz bekerülni hisz ők jóval többet keresnek mint egy állami helyen, így nyilván alig van üresedés. Frissen végzett és 20 éve szakmában dolgozó óvónővel is sikerült beszélnem, ők sem kecsegtettek semmi jóval. Számomra fontos az egzisztencia, nem szeretném ha a páromnak vagy a szüleimnek el kellene tartania.

Hál istennek olyan környéken élek ahol nagyon keresett a logisztikus. Illetve ezzel bármilyen irodán el tudnék helyezkedni, az előre jutási lehetőségek is igen meggyőzőek, na meg az évenkénti béremelés, esetleges cafetéria. Sokkal több logisztikai álláshirdetést találtam mint óvónőit a településem és környékén. Kezdő nettó fizetés átlagosan 280-300 000 Ft körül mozog, ami évenként növekedik.

Bármennyire is szeretem a gyerekeket, sajnos szeretetből nem lehet megélni.

2023. febr. 8. 15:20
 15/16 anonim ***** válasza:
Értem , persze, jól tetted.
2023. febr. 8. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
0%
A logisztikusnál kezdődik az értelmiségi.
2023. máj. 13. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!