Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Parommal szeretnenk kulfoldon...

Parommal szeretnenk kulfoldon mumkat vallalni(anglia,hollandia,hasonlik). Mik a tapasztalatok? Hol erdemes?hol jobbak a fizetesek, persze aranyosan az adott orszag araihoz kepest,hogy felrerakni is lehessen.

Figyelt kérdés
Nem dőzsölni akarunk kint, hanem kicsit gyujtogetni,mivel itthon ez lehetetlen.Az erdekelne melyik orszagba lenne erdemes kimenni.mert oke,hogy valahol 800 ezret adnal havonta,de ha annyival dragabb is a megelhetes abban az orszagban,ugyanott vagyunk sajnos

2023. jan. 9. 21:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
90%
Angolul, hollandul netalán németül beszéltek?
2023. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
95%
Angliában hogyan is?
2023. jan. 9. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én Hollandiában vagyok és iszonyú drága, persze a fizetés sem kevés, de azt vettem észre (és Nektek is ez a fontos) hogy Belgiumban, Németországban jobban lehet élni, fizetés kb. ugyanannyi, de a lakhatás és az élelmiszerek olcsóbbak, tehát többet lehet félretenni. Fura mert soha nem gondoltam hogy ez így van, de Belgium és Németország nem a legdrágább országok Európában. Itt akik tehetik mert közel laknak a határhoz azok a határ másik oldalán vásárolnak be.


Az Egyesült Királyság már nem az EU tagja, így oda már nem egyszerű kimenni.


Tehát a válaszom az, hogy ha szakmátok nincs is, de nyelvtudás mindenképp legyen.

Az országok amiken gondolkozhatnátok az Ausztria, Norvégia,Belgium,Németország.


Én is tervezek átköltözni Belgiumba a nyáron.

2023. jan. 10. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Bocsi azt nem irtam, angolul beszelunk igen, annyira, hogy meg tudjuk magunkat ertetni
2023. jan. 10. 09:44
 5/16 anonim ***** válasza:
89%
@4 Az mondjuk munkavállaláshoz édeskevés, ha nem ilyen eperszedő rabszolgának vagy prostinak akartok kimenni.
2023. jan. 10. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
50%

Hát ilyen nyelvtudással mit akartok dolgozni amúgy? 🤷🏻‍♀️

De komolyan..hogy képzeled ezt el??

Mi felköltöztünk vidékről Budapestre, én keresek 400 nettót, a párom 600e körül, lakashitelünk nincs 100e.

Nem mennénk külföldre, mert nem hiszem hogy sokkal jobban élnénk.

Ez nem opció?


Ha nincs folyékony nyelvtudásotok, akkor igazaból minden munka felejtős, maximum a szexipar nem, meg valami legaljább munka, amiből nem fogtok annyit keresni, hogy lakást béreljetek. Mi 4 hónapig voltunk kint még a Brexit előtt Angliaban, az itthoni munkahelyem által egy lehetőség miatt csak átmenetileg, 1200 fontot fizettünk lakbérre, ki tudod számolni (540e ft és nem most volt) és ez csak egy lakbér...miből keresnétek annyit, hogy ezen felül rezsire, adókra, ételre, áhított félrerakásra maradjon?

2023. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
55%

"Nem dőzsölni akarunk kint, hanem kicsit gyujtogetni,mivel itthon ez lehetetlen"


Megnyugtatlak, külföldön is lehetetlen piacképes szakma nélkül, ha neked kell bérelni a házat és nem valami munkásszállóra mész ahol 10 román-ukrán-afgánnal osztozol.


A felsorolt országok közül:

-Anglia kilőve, az bezárta a kapuit, csak diplomásokat fogad szigorú feltételekkel (Brexit)

-Németország kilőve mert annyira sem tudsz németül hogy a szerződést aláírd + bőven van náluk szír, afgán egyéb migráns mosogatni

-Hollandiában esetleg elkapálgathatod a tulipánokat munkaidő után pedig ha leülsz koldulni és feltúrod a kukákat kaják után talán lehet néhány euró megtakarításod hó végére

2023. jan. 11. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
61%
7-es mindent elmondott, így így.
2023. jan. 11. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim válasza:
53%
Kedves 6-os! Megkérdezhetem, hogy milyen területek dolgozol/dolgoztok, hogy sikerült Budapesten ilyen fizetésű állást találnotok?
2023. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Logisztika mindketten
2023. jan. 12. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!