Kezdőoldal » Utazás » Európa » Hogyan lehet most angliában...

Hogyan lehet most angliában munkát vállalni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Vázolom röviden a helyzetet,csak hogy nem az átlag "kimegyek külföldre,hogy kell" típusú kérdésről van szó :D

IT területen dolgozom itthon,idén lesz meg az 1év tapasztalat.Mivel pár hónapot éltem már kint Németországban,ezért az 1 év leteltével eddig oda akartam menni,viszont azóta jobban szeretnék EU-n kívülre.

Édesapámék USA-ban élnek,úgyhogy nagyjából van sejtésem,hogy ez mennyire lesz egyszerű,de Angliáról ebből a szempontból pont nem sokat tudok most.

Angolul nagyon jól beszélek,B-s nyelvizsgám van csak,viszont jóval efölött van a szintem.Valamilyen IT support-osként helyezkednék el,de bármilyen más terület sem akadály.

Van-e kiköltözésre,és munkavállalásra mód mostanában?Nem segélyezni meg hasonlókat szeretnék amit néhányan csinálnak,hanem dolgozni,adót fizetni és abból kint élni X ideig.

Írhatnék még regényeket,de fölösleges.Ha egyáltalán lehetséges átlag magyarként,akkor hol/hogy lenne érdemes elkezdeni?

Köszi mindenkinek!



2021. aug. 1. 13:20
 1/6 anonim ***** válasza:
88%

Pontrendszer van!


A nagykövetseg oldalán reszletes leírást találsz.

2021. aug. 1. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
78%
2021. aug. 1. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem eleve egy adag penzzel kellene erkezned, mert ha nem tomegszallason akarsz lakni, meg egy szereny kezdes eloszor befektetes, mintsem bevetel.
2021. aug. 1. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is köszi mindenkinek!

A pontrendszerről hallottam,de most hogy utánaolvastam,hát izgalmas lesz állásajánlatot összeszedni még itthonról,de nem lehetetlen.

Pénzre természetesen én is gondoltam,és így van ahogy mondod,először ez egy befektetés.

Mondom először Németországba terveztem volna menni,oda amelyik részen én voltam,úgy számoltam hogy kb félmillió ft-ból el lehetne indulni(albérlet,kaució,kijutás,nem éhenhalni az első hónapban).És ennyit össze is tudok szedni,ami a fontosabb.

Amiatt aggódom inkább,hogy így ezzel a szigorított rendszerrel mennyi esély van például egy PC/laptopszervízes állásban elhelyezkedni,illetve magyarországról ezt elintézni.Kezdenék én máshol is bármi más munkakörben szívesen,de ha jól értem az a legfontosabb,hogy fix munkahely legyen.

2021. aug. 1. 16:13
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

"PC/laptopszervízes állásban elhelyezkedni"


semennyi nem fizet eleget. viszont egy belépő szintű IT munka már fizetne.


reed.co.uk vagy indeed en nézzél szét. cv library -t is nézd meg.


Interjú zoom vagy skypeon keresztül lesz. onnan meg HR tudja a többit

2021. aug. 3. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Úgy tudom már csak szakember/egészségügyis mehet. A többiben már csak a munkáltató hívhat ki.
2021. aug. 3. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!