Kezdőoldal » Utazás » Európa » Szerintetek érdemes útnak...

Szerintetek érdemes útnak indulni Ausztriába, és szezon munkát vállalni?

Figyelt kérdés
Vagy ez elsietett dolog inkább?

2020. jún. 7. 19:29
 1/5 anonim ***** válasza:

Tudsz rendesen angolul és legalább egy elfogadható szinten németül (de inkább azt is stabilan)? Ez azért kell, hogy ne tudjanak lépten-nyomon átverni pl. rögtön az idegen nyelvű munkaszerződéssel.

Normális, bejelentett munka lenne?

2020. jún. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Normális bejelentett munka érdekelne, tudok németül, és van ajánló levelem(munka bizonyítványom) is is Ausztriába, csak nem igazán tudom, hogy Megéri most így hipp-hopp menni munkába, mert nem akarok csak úgy elmenni,hogy egy hét múlva jöjjek haza, mert második hullám vagy mi bánat.
2020. jún. 7. 20:46
 3/5 A kérdező kommentje:
Egyébként haza jöttem onnan, mert nem akartam a bizonytalanban maradni.
2020. jún. 7. 20:47
 4/5 anonim ***** válasza:
Senki sem tudja, hogy lesz-e második hullám. Élhetünk persze rettegésben akár életünk végéig, hiszen az atomháború is kitörhet, de a helyedben inkább elmennék pénzt keresni egy jól megcsípett munkalehetőséggel. Ha lesz is második hullám, nem hiszem, hogy azonnal határzár és haza sem jöhetsz, nézd, milyen soká jutottunk el ide most is.
2020. jún. 7. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Inkább ragadnék kint, mint hogy haza jöjjek.
2020. jún. 7. 23:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!