Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Roksh futár munkáról vélemények?

Roksh futár munkáról vélemények?

Figyelt kérdés
Dolgozott-e valaki a Rokshnál személyes bevásárlóként vagy szállítóként ? Érdekelnének a munkával kapcsolatos tapasztalatok, illetve mennyire valós, hogy akár nettó 500 000 Ft-ot lehet keresni?

2023. jan. 27. 20:22
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Milyen kocsival csináljátok a Rokshot és hány embernek vásároltok be egyszerre? Hogy érdemes ezt csinálni? Dolgoztok mellette mást is?
2023. jún. 8. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Minél olcsóbb, strapálható, kisfogyasztású kocsival csinálod, annál jobb, számíts rá, hogy 200 km-t is beleraksz naponta.
2023. jún. 25. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Most jelentkeztem online és 7/7 lett a tesztem, de akkor vissza is lépek. :D
2023. szept. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Mennyit lehet ezzel keresni?
2023. szept. 15. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Az üzenet:

Szia!

Én is a rokshnál szeretnék melózni, de eléggé lehúzták. Az új bértábla milyen, még mindig 1300 ft-os órabér marad tankolás után? 6 literes fogyasztású autóval csinálnám, de nem is az üzemanyagtól tartok, hanem hogy jön egy műszaki hiba, defekt, akármi és elviszi az egész fizut. Vállalkozóként mennék."

Biztos van valami fb csoport ahol meg tudod kérdezni olyanoktól, akik dolgoznak nekik. Én nem csináltam ezt a melót és nem is tervezem.

2023. szept. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 Erendian válasza:
Aki jót akar magának, messziről elkerüli ezt a céget. Az egész üzleti modell a megtévesztésre, és kizsákmányolásra épül.
jan. 15. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Nagyon szuper, sok unatkozó háziasszonnyal megismerkedtem a Rokshnak köszönhetően. 😂
jan. 15. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Én azt olvastam a honlapon, hogy adnak céges autót is. Ez igaz?
márc. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
1600 Ft-ot garantál óránként saját autóval, gondolom ez nettó összeg lehet.
márc. 21. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!