Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ezeknek a dúsgazdag Forever-ös...

Ezeknek a dúsgazdag Forever-ös embereknek honnan van ennyi pénzük? Miből áll ez az egész?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=cPctSZRT6C4

https://www.youtube.com/watch?v=uyoiltTDWrU

https://www.youtube.com/watch?v=VimONow9AYA


Mert a videók alapján azt szerintem leszűrhetem, hogy nem értelmiségi emberek. És igen, hallottam már az MLM üzleti modellről, de marhára nem értem mi az árnyoldala és mi a nehézség benne illetve azt se értem eleve hogyan működik. Milyen emberek lesznek sikeresek benne és miért van ekkora hozadéka az egésznek.

Komolyan, bárki eljuthat erre a szintre? (azt érzem naiv kérdés)


Igazából húsbavágóan őszinte kommentekre lennék kíváncsi, mert ezekből a semmitmondó promociós, polgárpukkasztó, semmitmondó videókból semmit nem tudtam meg erről az egészről.



2023. jan. 27. 23:00
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
33%
Jól tudnak eladni, ennyi. Nem az számít hogy mennyit tanulsz hanem hogy mennyi pénzt termelsz
2023. jan. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
83%

-Milyen emberek lesznek sikeresek benne és miért van ekkora hozadéka az egésznek.

Akik korán csatlakoznak és sikerül maguk alatt egy nagy csapatot felépíteni akiktől folyamatosan kapják a részesedést.


-Komolyan, bárki eljuthat erre a szintre?

Igen és nem. Ha sok embert be tudsz hülyíteni akkor egy idő után már az alattadlevőkből meg tudsz élni (Halmiék) de erre nem képes akárki.

Legyél gerinctelen, ne érdekeljen, hogy kit baszol át és hogyan a szarabbnál szarabb termékekkel és sikeres leszel.

2023. jan. 27. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
83%
Amúgy ez a Berkics Miki tag hozta be ezt a szemetet az országba. Azért van neki ennyi zsetonja mert az összes foreveres bohóc neki tejeli a részesedést.
2023. jan. 27. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
85%

Az MLMesek álmokat adnak el. Az a célja, hogy elhitesse veled, hogy az általa mutatott életstílus neked is elérhető, ha keményen dolgozol. A munka ez esetben azt jelenti, hogy te is másoknak adod el ezeket az álmokat, hogy ők is így akarjanak élni. Ezáltal neked lesz egy kis pénzed, a fölötted lévőnek meg sok pénze. Amiből egy idő után akkor is megengedheti ezt az életszínvonalat, ha az első fotókon hitelre ment Dominikára meg bérelt volt a Ferrarija. És akkor majd neked is csepegtet valamit, és elvisz Ciprusra, hogy te is villanthass kicsit, és termeld neki tovább a pénzt.


Lehet, hogy eladtok közben pár fogkrémet, de végső soron mégiscsak piramis ez az egész.

2023. jan. 28. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
81%

Te vagy a termék!


MLM-ben az tud sok pénzt keresni, aki maga alá minél több embert beszervez.


Nyílván elsőre kell fizetned egy belépési díjat, kell tanfolyamért fizetned és elmondják, hogy "Ha pénzt akarsz keresni, akkor előbb be kell fektetni pénzt a vállalkozásodba", így fizeted a felmerülő költségeket.


Majd venned kell árut, különféle csomagok alapján. Itt is nyílván az a lényeg, hogy minél többet rádsózzanak.


A te költekezéseid után a piramistan feletted lévő ember kap egy kis jutalékot, de ugyan ez rád is igaz, így ösztönöznek rá, hogy minél több embert be szervezz be te is "alkalmazottnak".


Nyílván ebben a játékban te lennék a piramis alján, aki költ 50-100 ezeret a különféle tanító anyagokra és sokkal többet árura, ami a garázsodban rohadna, mert kb 15 ismerősöd felkeresése után rájössz, hogy lehetlen eladni a bevásárolt 10, 100 vagy 1000 terméket.


Tehát ... te vagy a termék. Elhitetik veled, hogy nagy vállalkozó lehetsz. Ők adják a lapátot, de nekem kell ásnod, így ha sikertelen vagy és elbukod minden pénzed, ami majdnem, hogy 100%, akkor jelzik neked, hogy ők megadták a lehetőségek a fejlődésre, de túl béne voltál arra, hogy meglépd a következő szintet és sikeres "vállalkozó" legyél.



Technikailag lehetsz sikeres, de csak akkor ha rettenetesen sok embert megtévesztesz és lehúzol. Nyílván te is fogd látni, hogy Mariska néni nem fog eladni elég terméket soha, hogy 0.ra kijöjjön a befektetése, de mégis eladod neki azt az álmot, hogy egyszer ő is sikeres lehet mint te, de csak akkor ha keményen dolgozik, hiszem semmit sem adnak ingyen.


Rengeteg megtévesztő taktikát használnak, amivel megpróbálnak maguk alá bevonni.


A lényeg, hogy messziről kerüld el őket, ha nem vagy 100%ban biztos, hogy csalók. Én tervezek 1-2 szemináriumra elmenni, csak azért, hogy nevetsek rajtuk és elemezzem a technikáikat, mert számomra érdekes. A kérdésből egyértelmű, hogy te nem ilyen vagy, így ne is kommunikálj ilyen emberekkel.



"Komolyan, bárki eljuthat erre a szintre? (azt érzem naiv kérdés)"


Ez a kérdés fel se merüljön benned! Lehetetlen.


Nyílván ők elfogják mondani, hogy ha keményen dolgozol, bele teszed a heti 100 órát stb... akkor igen, de a valóság, hogy soha sem.


A piramis aljáról lehetetlen a tetejére jutni. Max ha nagyon nagyon sok embert becsapsz, akkor meg tudsz élni belőle.


Nyílván mindenki aki megpróbálja neked eladni az álmot megveszi a drága öltönyt, amit nem engedhet meg magának. Elmegy fordászhoz. Meg kibérli a Mercit vagy pedig meg veszi 5 éves futamidővel a lehető legkisebb tőkével...

2023. jan. 28. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
64%
A lényeg hogy ha van eszed nem kezdessz bele. Ma már ebből nem lehet megélni. Akik régebben kezdték van aki jól él belőle de pl 3 %-a él jól. Ma már nincs az embereknek pénze a 200ezres termékcsomagra amellyel belép hozzád. A lényeg hogy akik belépnek hozzád azok jól dolgozzanaK mert belőlük fogsz megélni, nem pedig abból hogy eladsz x terméket.Már rég nem a termékeladás a lényeg hanem a hálózatépités.Szerintem hülyeség lenne belépni.
2023. jan. 28. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
73%

A másik beetetesuk hogy ilyen hangzatos titulusokat adnak ha elersz valamit. Mint supervisor meg assistant supervisor.


Van egy regi munkatarsam aki nyomja ezt a forevort. Nagyon joszandeku csaj, kedves meg minden. De buta, tanulatlan. Mármint van egy szakmaja de ennyi. A tanulatlant ugy ertem hogy nyilvan nem tanult gazdasagrol, nincsenek atfogo ismeretei, igy nem is erti miert rossz az mlm.

Akiket beszervezett maga ala, meg nala is butabbak, hiszekenyek es a tarsadalmi reteg also harmadaban vannak. Keves penz, vagyis nincs annyi amivel elegedettek lennenek es normalis tudas nelkul soha nem is lesz. Oket tökéletesen meg lehet venni ekkora marhasaggal..

2023. jan. 28. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
64%

Azok lesznek benne sikeresek akik kellőképp gátlástalanok és e mellett van hozzá tehetségük, hogy minél több embert beépítsenek a "hálózatukba" (érsd: szorgalmas madarakat találjanak akik dolgoznak és termelik a jutalékot).


Bárki nem juthat el ilyen szintre, sőt, régebb óta kiépült MLM-ek esetén már senki. Csak és kizárólag az tud ennyire "sikeres" lenni aki a piramis tetején ül - oda meg csak akkor tudsz kerülni ha a legelején léptél be.

2023. jan. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
28%
Ha van alattad 2 3 szibt, lehetsz sikeres. Nyilvan nem leszel belole milliomos, de termelhet tobbet mint egy gyari fizetes.
2023. jan. 28. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
11%

Kérdező, az hogy mit jelent nálad az “értelmiségi”, azt én nem tudom. Az tény, hogy az általad linkelt videóban szereplő emberek kimagaslóan képzettek, összehasonlíthatatlanul képzettebbek, mint azok akik itt a komment szekcióban ezt a sok sületlenséget összehordták.


S igen, lényegében BÁRKI képes összerakni egy ilyen életet biztosító üzletet, “csupán” sokkal-sokkal többet kell tanulni, mint amennyit az átlagos, mókuskereket hajtó emberek milliói-milliárdjai hajlandóak, s emellett bele kell tenni azt a minimum 5-10-20-25 évnyi munkát. S nem mindegy, hogy azt a munkát a főnököd céljaiért tolod bele egy tevékenységbe vagy a saját céljaiért…

2023. jan. 28. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!