Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szlovákiában milyen IT céget...

Szlovákiában milyen IT céget ajánlotok kezdők számára?

Figyelt kérdés

Mind elhelyezkedés mind fizetés szinten. Gyakornoki pozíciókra vagyok kíváncsi. Olyan hely érdekelne, ahol nem előfeltétel a gyakorlat, maximum a végzettség. (Egyetem.)


A témában nem vagyok jártas, csak érdeklődöm.



2023. jan. 31. 11:05
 1/8 anonim ***** válasza:
48%
IBM-en kivul nem nagyon van mas emlitesre melto IT ceg Szlovakiaban.
2023. jan. 31. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Accenture.
2023. jan. 31. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az IBM nem nagyon méltó említésre jó IT cégnek.
2023. jan. 31. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Senki nem mondta, hogy jo IT ceg, de nincs jobb alternativa Szlovakiaban.
2023. jan. 31. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat.


Egyenlőre nyári időszakra érdekelne. Onnan már lenne nyilván egy kis tapasztalat és onnan tovább.

2023. jan. 31. 12:48
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Szlovákia nem a tech szektorról híres ország. Magyarországon végtelenszer több a lehetőséged Budapesten.

Amúgy érdemes esetleg MO-n is nézegetni állásokat, mert a COVID óta a hibrid/home-office munkavégzés tipikusan IT területen támogatott munkavégzési forma. Azaz semmi nem gátol meg abban, hogy Szlovákiából dolgozz nyári időszakok alkalmával. Persze meg kell beszélni a munkaadóval, de nekem van ismerősöm aki így csinálja.

2023. jan. 31. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

6. Igazából nem én vagyok aki keres, hanem a párom. Neki nincs gyk-ja. STU egyetemen tanul, fél év és végez. Sajnos Pesttől messze lakik, Győrbe meg autóval kellene járnia ami nem mindig biztosított számára. (Még nincs neki saját.)


Ezért gondoltam hogy kiírom helyette, hogy tudjon majd valamire alapozni.


Esetleg tudok neked írni?:)

2023. jan. 31. 15:22
 8/8 anonim ***** válasza:
Persze, hogyne tudnál írni privátot. Meg sem kell kérdezni, lökjed nyugodtan, azért van ez a feature GyK-n :D
2023. jan. 31. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!