Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Honnan szerezzek pénztáros...

Honnan szerezzek pénztáros tapasztalatot?

Figyelt kérdés

Ahová jelentkezek mindig elutasítanak, mert nincs tapasztalatom.

Spar, tesco, aldi ahol próbáltam.

A karrier oldalukon mindenhol ki van írva hogy betanítunk, de amikor ott vagyok kiderül hogy tapasztalat nélkül szóba se állnak veled. Pedig árufeltöltő tapasztalatom van.


De tapasztalat kell mindenhová, de honnan legyen ha sehova nem vesznek fel nélküle.



2023. febr. 3. 11:10
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem igazán értem... lehet most csak a leépítések miatt mondják, vagy valami más kifogásuk van veled kapcsolatban, de pénztárosi tapasztalat nem kell. Diákokat is azért alkalmaznak pénztárosi munkára, mert nem igényel tapasztalatot, csak betanítást, ami alap, mert mindenhol máshogy működik a pénztárgép.

(Egyébként ha engem már 2 helyről elutasítottak volna, 3. helyen simán benyögöm, hogy oké van tapasztalatom, ha ezen akadnak fenn. Onnantól, hogy felvesznek, úgy is betanítanak.)

2023. febr. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
41%

Önkéntes munka ingyen egy hónapig valahol, ahol adnak róla igazolást.

Akár náluk is egy hetet ajánl fel ingyen...?...

2023. febr. 3. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!