Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Háztartásbeli lét vagy ingyenm...

Háztartásbeli lét vagy ingyenmunka?

Figyelt kérdés

Mindenki azt hitte, hogy kamu a kérdés, mert hogy aki 6 nyelven beszél (3 anyanyelvi szint, 3 alapfok, de képzem), elválaltam egy olyan munkát, ahol csak a 2. hónap utàn kapok rendes fizetést? Meg hogy ha nincs pénzünk, miért voltam htb.

4 hónapja jöttem külföldre, elötte egyetemre jártam. Eddig a 4 hónapig voltam otthon, nem évekig.

(Nincs diplomám, csak nyelvvizsga meg érettségi, jövöre megyek egyetemre munka mellett.)


Miért olyan hihetetlen?


(Szerintem 30 körülinek néztek, 20 vagyok)


2014. szept. 9. 16:44
 1/10 A kérdező kommentje:

Jó ég, látni hogy a magyart alig használom!


....miért vállalt el olyan munkát, ahol csak két hónap után kap fizetést?

2014. szept. 9. 16:47
 2/10 anonim válasza:
59%
Igazából egyik sem, legalábbis én becsavarodnék, ha csak ez a két variációm lenne/lehetne.
2014. szept. 9. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
63%
a múltkor is volt kint egy kérdés, hogy a kérdező azt hiszem 4 nyelvet beszélt, és már rögtön kamunak mondták :D ez van sajnos, a magyarok ilyen rosszindulatúak és irigyek, ahelyett hogy tanulnának inkább fikázzák a másikat aki többet ért el (tisztelet a kivételnek)...
2014. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%
Csak akkor vállalnék 2 hónapig ingyen munkát, ha közben lenne miből megélnem, tehát nem számítana annyira, hogy kettő hónapig gyakorlatilag semmi juttatás a munkámért. Vagy akkor, ha már begolyóztam volna az otthon léttől.
2014. szept. 9. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
90%
Es konkretan mi a kerdes?
2014. szept. 9. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
96%
Tudod, ezt itt a Gyakori KÉRDÉSEK oldal. Szóval igazán megtisztelő, hogy így beszámolsz mindenkinek az életedről, de mit szeretnél KÉRDEZNI?
2014. szept. 9. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
91%
16:56 :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
2014. szept. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
79%
Nem mindegy, pontosan milyen nyelvekről van szó. Egy vajdasági magyar például legtöbbször anyanyelvi szinten beszél a magyar mellett szerbül és horvátul, alapfokú szintre meg szinte mindenki eljut azokból a nyelvekből is, amit kötelezően tanul az iskolában. Szóval ez még önmagában édeskevés ahhoz, hogy valaki keresett legyen a munkaerőpiacon.
2014. szept. 9. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Anyanyelvi angol és szlovák, alapfokú cseh, orosz és német
2014. szept. 10. 12:08
 10/10 anonim ***** válasza:
67%
Hogyan beszélhetsz csak alapfokon csehül, miközben anyanyelvi szinten bírod a szlovákot? Én egyedül ezt nem értem, a két nyelv szinte egyforma (Szlovákia mellett éltem én is). Egyébként meg nem beszélsz hat nyelven, hanem van egy anyanyelved, és azon kívül még beszélsz kettőn. Az alapfok az nem jelent beszélést, ez kellene már megérteni.
2014. szept. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!