Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A mosogatást és a takarítást...

A mosogatást és a takarítást hogy nem tudták megoldani hatékonyan a munkaerőpiacon az idők folyamán?

Figyelt kérdés
2023. febr. 8. 06:58
 1/8 anonim ***** válasza:
83%
Meg tudták oldani.
2023. febr. 8. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Akkor miért keresnek állandóan mosogatót és takarítót?
2023. febr. 8. 07:41
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb munkahelyen van egy természetes fluktuáció, legyen az gyár, avagy irodai pozíció. Ennek köszönhetően szinte mindenhol állandóan keresnek új munkaerőt. Hogy miért váltanak az emberek? Valószínűleg találtak jobb munkahelyet, avagy rájöttek mással szeretnének foglalkozni.
2023. febr. 8. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
De minden második hirdetés takarítói vagy mosogatói.
2023. febr. 8. 10:10
 5/8 anonim ***** válasza:
Azért, mert sok helyen olyan a mosogatói munka, hogy egy-két nap után fejvesztve menekülnek a dolgozók.
2023. febr. 8. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De mégis milyen konkrétan?
2023. febr. 8. 15:13
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Általában napi 12 óra és az megállás nélkül nyakig a mosogatólépben. Volt olyan hely, ahol egyedül voltam a fekete-fehér és pohármosásra (mindent kézzel, nem géppel), a dög nehéz tányérok pakolására, ha úgy adódott krumpli-és hagymapucolásra. Nem adtak sem enni sem inni (pedig éttermekben általában jár az étkezés), de ha vittem volna, akkor sem lett volna időm megenni. Éjjel 11-kor már az ájulás határán voltam, a körmeim ez alatt az egy nap alatt szó szerint lekoptak, a bőrömről nem is beszélve. Azt mondtam, soha többet konyha, pedig voltam ennél azért elviselhetőbb helyeken is.
2023. febr. 8. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Huh, az kemény.
2023. febr. 8. 20:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!