Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Gödi Samsung gyárba milyen az...

Gödi Samsung gyárba milyen az állás interjú? Mire készüljek?

Figyelt kérdés
Gépbeállító technikusnak jelentkeztem, kaptam vissza jelzést interjúra és írták hogy lesz valami teszt? Milyen tesztről lehet szó?

2023. febr. 8. 16:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Tudsz-e írni, olvasni. :). Ne gondolj komoly dolgokra. Ugye gelbeallitora nem kell képesítés. Betanított munka. Csak egy kis ész kell. Ezt nézik.
2023. febr. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Semmi extra, kb ilyen analfabéta teszt lesz, hogy ha két egymással szembe forgó fogaskerék pörög akkor hová ne nyúlj, meg mit jelent a sárga háromszögben a fekete villám jelzés, szóval "műszaki" jellegű kérdésekre számíts, de azért ne csillagászati szinten.

Kb arra kiváncsiak, hogy egyáltalán jártál e rendesen általános iskolába fizika órára...

2023. febr. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Talán lesz benne alap logikai rész is, én annak idején a P&G nél (hyginett kft) töltöttem ki ilyesmit felvételkor.


A lényeg szerintem annyi csak, hogy ki legyen töltve, ha esetleg elrontanád, akkor majd egy hét múlva újraírod, de ugyanúgy fel leszel véve, csak később...


Majd a "belsős tesztsorok" amiket havonta kell a számitógépükön kitölteni is kb hasonlóak lesznek, engem már egy idő után idegesitettek csak!


Fix Határozott idejű (mondjuk egy éves) munkaszerződés lesz egyébként?

2023. febr. 9. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Annyit kell tudni az ilyen "gyárakról" hogy a legtöbb a "kaizen" (LEAN) vagy hasonló "eszmék" szerint működik, de a gyárosok csak vállalati kultúrának nevezik (valójában csak képmutatás).


Leginkább a nácik módszereihez tudnám az egészet hasonlítani barokkos túlzással.


[link]

2023. febr. 9. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szóval fizikai kényszer helyett pszichológiai nyomást, presszúrálást, és lelki függőségre építést, uniformizálást próbálnak használni.


Meg persze még jópár "trükköt" megtapasztalhatsz még...

Szóval lényegében minden leszel csak szabad nem!


Személyiségre / családra / pszichére hosszú távon káros az ilyen jellegű meló, ahogy a "3 műszak" is...

2023. febr. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm az összes választ, szerződésig még nem jutottunk el, jövőhèten kiderül.
2023. febr. 9. 13:26
 7/7 A kérdező kommentje:
Valaki tudja hogy mit csinál pontosan? Mármint mit takar ez a részleg, mit kell csinálni, mennyire nehéz stb
2023. febr. 9. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!