Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » A takarítás mint munkakör...

A takarítás mint munkakör könnyű fizikai munkának számit?

Figyelt kérdés
Egy kórházban takarítok és kérdezték hogy ez fizika munkának számit e, mondtam szerintem igen de nem hiszem hogy nehéz fizikai munka bár azért nem olyan egyszerű mert sok a meló kevés az ember de nem olyan mint egy fóliában.
2023. febr. 11. 13:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Sokféle takarítás van, pl. egy szállodában konkrétan megszakadsz, amíg egy irodatakarítás nem annyira megterhelő.
2023. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Itt kortermek vannak irodák, mosdók lépcsők liftek, folyosók nővér szobák előterek stb. Sokszor egyedül vagyunk három szintre.
2023. febr. 13. 08:12
 3/7 anonim válasza:
Én úgy tudom könnyű fizikai munkák közé sorolják. Hirdetésekben legalábbis így szoktak hivatkozni rá.
2023. máj. 12. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Én is így gondolom habár nem olyan könnyű mint hinnék.
2023. máj. 12. 23:04
 5/7 anonim válasza:
Az alkalmassági papírra nekem "közepesen nehéz fizikai munka" volt írva.
márc. 2. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Ja és én áruházban takarítok. Vásárlótér, raktárak, irodák, emeleti mosdók, zuhanyzók, öltözők, étkező, folyosók, ablak üvegeket is kell pucolnunk, néha az áruház polcait.
márc. 2. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Igazából nem rossz munka csak a kollégák sutyerák ok. Úgy kéne írni idegrendszeri túlterhelés fennállása fokozatosan veszélyes xD
márc. 8. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!