Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Most, hogy eredményesek...

Most, hogy eredményesek voltak a bértárgyalások, rendezik a béreket a MÁV csoportnál, érdemes oda jelentkezni valamelyik meghirdetett állásra?

Figyelt kérdés

2023. febr. 18. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Honnan tudjuk, hogy neked erdemes-e? Ha nincs jobb lehetoseged, akkor erdemes.
2023. febr. 18. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
72%
Igen
2023. febr. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem
2023. febr. 18. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem jobban, mint eddig. A bérek még mindig jóval elmaradnak hasonló pozícióktól a versenyszférában.
2023. febr. 18. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
5 százalék, minimum br 50 ezer Ft béremelés aztán tényleg komoly, mikor a bevallott infláció 25 százalék körül van, a valós meg 50 százalék. De ha az utóbbi 5 évet vesszük alapul, mialatt duplájára nőtt mindennek az ára ami úgymond alapvető dolog (lakhatás, élelmiszer, esetleg autófenntartás, szolgáltatások árai stb), közben a MÁV csoportnál a majomházban milliókat keresnek, az alattvalók bére emelkedett talán 40-50 százalékot 5 év alatt. Azoknak jó, akik a vasutas fb csoportban tapsikolnak az alamizsnának, a többi már nincs a MÁV-nál.
2023. febr. 18. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
MV-knek bruttó 53.000 forinttal emelték meg a bérüket, döntsd el, hogy érdemes-e menni.
2023. febr. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jelenleg csak érettségim van. Dolgoztam a versenyszférában. A bértárgyalásoktól függetlenül jelentkeztem a MÁV-hoz idén.


A vidéki versenyszféra fizetéseihez képest sokkal korrektebb fizetést és béren kívüli juttatásokat nyújt a MÁV. Továbbá nincsenek modortalan ukrán, filippínó, vietnámi, indiai, stb. vendégmunkások a MÁV-nál, ami további plusz pont. Ráadásul, ha nem csinálsz nagy hülyeséget, akkor ez tényleg biztos állásnak számít, ami számomra nagyon fontos lenne.

2023. febr. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég nevetséges lett végül az emelés így csak emiatt nem éri meg. Viszont olyan szempontból jó, hogy elég biztos, covid alatt sem kellett elbocsátástól tartani. A tömegközlekedés örökös, mint a szegénység, akkor is fenntartják ha veszteséges. Én csak a szellemi munka részéről tudok nyilatkozni, de itt jó a társaság, nem kell megszakadni a munkában (vannak húzós időszakok azért), jó a cafeteria, ingyenes az utazás. Nem ebből fogok meggazdagodni, de nem szörnyű.
2023. febr. 20. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Van olyan szolgálati hely a MÁV-nál, ahol a mezei váltókezelő nettó 500'000-600'000 forintot is hazavisz havonta, viszont azért tényleg meg is dolgozik. Én anno gyárban örültem, ha nettó 200'000 forint felett kaptam túlórákkal.
2023. máj. 4. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!