Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyire növeli a felvételi...

Mennyire növeli a felvételi esélyeimet árufeltöltő pozícióba, ha leteszem a jogosítványt gyalogkíséretű targoncára?

Figyelt kérdés

Megszerettem a kereskedelmet mikor munkaközvetítőn keresztül dolgoztam hónapokon át alkalalmi bejelentéssel árufeltöltőként. Nagyon teszik ez az árufeltöltői munka, viszont főállásba még sehova se vettek fel, hiába van munkatapasztalatom.


Ha leteszem gyalogkíséretű targoncára a jogosítványt, akkor az növelheti-e az esélyeimet annyira, hogy felvegyenek valahova árufeltöltőnek?



2023. febr. 19. 06:17
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
94%

Ha olyan hely, ahol fölfelé pakolnak a raktárba, akkor növelheti. Inkább hipereknél jellemző, kis szupermarketekbe nem annyira.


Csak hát az a gáz, hogy ugyan úgy a sima árufeltöltő fizetését fogod kapni érte.

2023. febr. 19. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
#1: Nem baj az, ha a sima árufeltöltő fizetést fogom kapni azért, ha lesz targonca jogosítványom. Tényleg szeretem csinálni ezt, ez a munka amolyan hobbi nekem.
2023. febr. 19. 08:02
 3/12 anonim ***** válasza:
93%
Akkor előre. Szerezz meg minden képesítést, hogy még jobb árufeltöltő legyen belőled:)
2023. febr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
95%
Nekem van ismerősöm aki kommissiózóból lett targoncás és kb. 100.000 nettóval keres többet és a képzésének az árát is a cég állta.
2023. febr. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
#4: Csak nekem nincs olyan cég, aki fizetné a képzést. :D Nekem egyáltalán ahhoz kell ez a jogosítvány, hogy olyan munkát vállalhassak, amit szeretek.
2023. febr. 19. 14:10
 6/12 anonim ***** válasza:
95%
Ha már megcsinálod akkor csináld meg mindhárom targonca típusra és akkor idővel nem bérminimumért fogsz dolgozni. Persze ha nem fontos a pénz akkor nem számit
2023. febr. 19. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

#6: Ha mindháromra letenném az növelné a képzés költségét és per pillanat csak a gyalogkíséretű targoncát tudnám megfizetni. (Később letenném a többit is.)


Nekem a bérminimum is megfelel vagy az ahhoz közeli bér is. Annyival többet ugyanis úgysem fognak fizeni, hogy abból lakásra akarjak/tudjak félretenni, mert nincs értelme, nyugdíjas leszek mire összejön a szükséges pénz.

2023. febr. 20. 11:42
 8/12 anonim ***** válasza:
95%
A legjobb képzés az, amit a munkahely biztosít. Én erre hajtanék.
2023. febr. 20. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
#8: Jelenleg nem dolgozok olyan cégnél, ami biztosít targonca képzést.
2023. febr. 20. 12:44
 10/12 NTBS ***** válasza:
47%
Kicsit növeli.
2023. ápr. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!