Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Introvertált, szociofóbiás...

Introvertált, szociofóbiás személyként, ha a végzettségemhez még nincs tapasztalatom, hogyan tudnék állást találni?

Figyelt kérdés

Mindegy, mit végeztem, a lényeg, hogy nem dolgoztam benne, jelenleg is online tanfolyamot folytatok (a meglévő továbbképzése.)

Nyilván dolgozni viszont nagyon időszerű lenne.

Viszont ha pályakezdőként esélytelen, nem is lesz tapasztalat.

A fent említett szociális problémákkal hogyan lehetne elindulni, ha a szakmai rész mellé mindenhol alapelvárás a "pozitív, mosolygós, kiváló kommunikációs készséggel rendelkező személyiség"?



2023. febr. 20. 11:00
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Pont nem mindegy mit végeztél. Enélkül nehéz tanácsot adni.
2023. febr. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Pénzügyi-számviteli technikus.

Jelenleg a vállalkozási mérlegképes könyvelőit csinálom.

2023. febr. 20. 11:23
 3/4 anonim ***** válasza:
93%
Nem elvárás mindenhol amit írsz. Rengeteg SSC, bank keres interneket pénzügyi területre. Jelentkezz oda, megszerzed a tapasztalatot és utána szépen haladhatsz tovább.
2023. febr. 20. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A) dolgozz kicsit a fóbiás részen mert az nem adottság, hanem állapot, amit érdemes megváltoztatni.

Ellentétben az introvertáltsággal, ami viszont egy értékes tulajdonság. Sok helyen, pláne pénzügyön, kimondottan ilyen embert keresnek.

Nálunk például be is ütne a ménkű, ha jönne valami nagydumás, aki szétoffolja a mítingeket, egymás után hívogatja ki a kollégákat kávézni és másfél órákat röhög üvöltözve a konyhában... :D

B) keress olyan lehetőségeket ahol nem elvárás a mosolygós jópofi. Ahogy írtam, pénzügyek leginkább ez van.

Hidd el, mindezt tapasztalatból írtam. Hajrá és sok kitartást.

2023. febr. 20. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!