Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pontosan kinél kell jelentkezn...

Pontosan kinél kell jelentkeznem, ha szeretnék ápolóként elhelyezkedni egy adott osztályon?

Figyelt kérdés
Írhatok pl. a főnővérnek egy e-mailt,hogy van-e hely, vagy mindjárt máshova kell fordulnom?

2023. febr. 23. 11:00
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ápolási igazgatóhoz.
2023. febr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
És ha az adott terület ápolásszakmai igazgatóhelyettesének írok, az nem jó?
2023. febr. 23. 11:13
 3/8 anonim ***** válasza:
68%

Én ilyen esetbe valószínű nem az amúgyis túlterhelt egészségügyi dolgozókat terhelném közvetlenül, meg ilyen helyen úgyis tovább passzolják aztán (jobb esetbe, rosszabba nem is fognak vele közvetlenül foglalkozni mert nem telik nekik a kapacitásukból hogy minden kvázi betoppanó álláskeresőt még HR-eztessenek is).

Minden kórháznak van weboldala már nagyjából, ahol minden szervezeti egység elérhetőségét meg lehet találni. Minden nagyobb önálló eü.inézménynek van munkaügyi osztálya, vagy valamilyen igazgatási, titkársági része. Én inkább oda küldeném

2023. febr. 23. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! Megtaláltam az adott terület HR referensének elérhetőségét. Ha neki írok, ő csak válaszol majd nem?
2023. febr. 23. 14:01
 5/8 anonim ***** válasza:
Főnővér vagy ápig
2023. febr. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
49%

Igen, valami pont olyasmi, munkaügy, HR, hol hogy hívják, tökéletes


5-ös nem, előző válaszomba jeleztem hogy ne a direkt egészségügyi dolgozót terhelje, mikor nekik van ígyis annyi munkájuk hogy örülnek szerintem ha luk van Azon nemes részeken nekik. Úgyis tovább dobnák a munkaügyi szekciónak

2023. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

6os az ápolási igazgatónak, illetve a helyettesének többek között ez is a feladata. A legtöbb HR-s kb annyit konyít pl. az én esetemben a latinhoz, mint tyúk az ábécéhez. A munkaügyi rész a felvételi papírokat, stb. intézi, pont semmi köze ahhoz, hogy kit vesznek fel és melyik állásra.

Kérdező, ápolási igazgató, vagy a helyettese. Email cím általában kint van az adott kórház honlapján, ápolási igazgatásnál, oda küldhetsz emailt.

2023. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget!
2023. febr. 23. 21:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!