Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Eltudnék helyezkedni grafikusk...

Eltudnék helyezkedni grafikusként vagy hasonló munkakörben?

Figyelt kérdés

(Remélem jó kategória)

Nincsen semmilyen papírom erről, soha nem is tanultam.

Csak kiskoromban is szerettem rajzolni, van egy grafikus tabletem és azon szoktam. Sokan mondták hogy megkéne próbálnom. Szoktam saját magamnak képregényeket rajzolni, logókat tudok csinálni, vagy csak rajzolok valamit. Csak photoshop és medibang amit használok, illetve tervezek venni egy ipadet, a procreate miatt, meg kényelmesebb is.

Ha valaki jól tud szerkeszteni, rajzolni, ért a ps-hez, az elég ehhez vagy több kell?


Ha valaki kíváncsi, szívesen küldök néhány rajzot privátban.



2023. febr. 23. 18:06
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Szerezz szakirányú végzettséget!
2023. febr. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
100%

Érdemes lehet megpróbálni. Sok helyen írják, hogy papírt is kérnek róla, viszont van rá némi esély, hogy egy színvonalas portfólióval anélkül is behívjanak interjúra, vagy próbanapra és ha ott is jól teljesítesz, felvehetnek anélkül is. Érdemes kisebb cégeknél próbálkozni első körben. Nekem ugyan nem sok közöm van a grafikához, de nagyon sok munkakörben azt vettem észre, hogy rugalmasabbak, mint egy nagyvállalat ami a felvételi követelményeket illeti.

Esetleg még a fiverrt tudom javasolni, ott is egész jól mennek a hozzáértő freelancer grafikusok.

2023. febr. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
70%
Miért is ne, lehet, hogy te pl. sokkal kreatívabb vagy, mint egy végzett grafikus.
2023. febr. 23. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%
Én majd egy filmes vizuális effektes képzést szeretnék indítani kezdőknek akiknek van már valami vizuális tehetsége / tapasztalata. A képzés végén pedig felajánlanék a legjobbaknak egy-egy alkalmazotti munkalehetőséget. Papír nem érdekel engem, sokkal inkább a motiváció és a vizuális látásmód fejlődés.
2023. márc. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!