Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha valaki vendéglátásban...

Ha valaki vendéglátásban dolgozik külföldön, az munkaidőn kívül használhatja a hotel konditermét?

Figyelt kérdés
Hallottam róla, hogy valahol használhatja a személyzet ezeket a dolgokat wellness, szauna stb. Bár engem kizárólag a kondi érdekel.

2023. márc. 1. 00:01
 1/6 anonim ***** válasza:
persze nyugodtan használd.
2023. márc. 1. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát majd csak áprilisban megyek, és kicsit idegesít ez a dolog, mert nagyon fontos nekem a kondi.
2023. márc. 1. 01:36
 3/6 anonim ***** válasza:
68%
Örülsz majd ha aludni fogsz tudni, nem kondizni :D
2023. márc. 1. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát persze tudom, hogy nem edzeni megyek, meg biztos nagyon kemény lesz, de szeretnék ott is legalább heti 2-3-szor edzeni.
2023. márc. 1. 13:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem. Még az azonos szállodalánc másik hotelének konditermébe sem mehetsz be. Az a vendégeknek van, nem a dolgozóknak.
2023. ápr. 13. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Burgenlandtól Vorarlbergig sok szállodában dolgoztam már. Az igazság pedig az, hogy ez hely függő. Valahol ez teljesen normális, hogy használhatod, valahol megkérnek, hogy csak este vagy reggel menjél amikor nincsenek annyian vagy nincs ott senki, valahol pedig ez szóba sem jöhet.


Interjúkor rá lehet kérdezni, viszont nem sok időd lesz kondizni, a vendéglátás kemény, mint fizikailag mint szellemileg.

2023. ápr. 28. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!