Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hogy jutottatok a jelenlegi...

Hogy jutottatok a jelenlegi munkátokhoz? Szerencsével, ismeretséggel, tanulással?

Figyelt kérdés
A végzettségeteknek megfelelő munkát végeztek? Úgy érzitek, a helyeteken vagytok? Maradtok itt?
2023. márc. 2. 06:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Jelentkeztem és megfeleltem az állásinterjún. Végzettségemnek megfelelő pozícióban dolgozom, egy ideig nem tervezek váltani.
2023. márc. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
86%
Munkahelyet a tesóm ajánlott be. Azon belüli szintlepesek magamnak köszönhetőek.
2023. márc. 2. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
38%
Elso melot megkaptam, boven atlag fizu alatt kertem, azota meg folyamat tanulok es fejlodok. Eleg jo a fizu 2.5m netto jon ki, par ev es lesz egy jo kis hazam
2023. márc. 2. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
85%
Barátnőm ajánlotta a jelenlegi munkahelyemet, igaz voltam már itt gyakornokként, de nem akartam ide visszajönni. De itt vagyok, és nem is bánom. Főállásban már máshogy állnak hozzám.
2023. márc. 2. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
Jelentkeztem online, online interjú és felvettek. A végzettségemben dolgozom. Nem rég kaptam br. 100 emelést, maradok.
2023. márc. 2. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
94%

Megláttam egy hirdetést és megpályáztam. Még aznap hívtak. Az interjúm jól sikerült és felvettek. Ennek 8 éve. Aránylag jó fizetést, jó munka. A szakmámban dolgozom.


Ismeretség nélkül vettek fel.

2023. márc. 2. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
90%

Egyik ismerősöm ott dolgozott,jelentkeztem és felvettek de nem az ismerősöm miatt.

Szakmámban dolgozok,jól érzem magam.Viszont lehetséges hogy váltok mert lett egy másik lehetőség a közelben ami sokkal jobban fizet és egyéb előnyei is vannak.

2023. márc. 2. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nekem eddig szinte mind csak ajanlassal jöttek ossze a munkák.

Kivétel az egyik.

Még volt egy ahol szó szerint az utcáról hívott be a főnök :)

De ilyen sztem mar nemnagyon lesz :)

Most munkanélküli vagyok mert gyed után egyszerűen nem akarnak felvenni. Az előző munkahelyemen megszűnt időközbe.


Már feladtam a munkakeresést online, mert fárasztó amikor vissza se jeleznek. Ezért csak személyesen fogok jelentkezni.


Vállalkozok de kb 0án vagyok egyelőre. (örülök hogy nem minuszba :) )

De legalább jar a gyerekem a bölcsibe , és nekem igy is megéri ,mert van félretett pénzem.


Remélem vmi d.e munkát vagy részmunkaidős állást talalni fogok .

Oda szemelyesen adom majd be a jelentkezésem.

Másképp nem latok lehetőséget.

2023. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 Baluba ***** válasza:
90%
Egyetemistaként kutattam is, egy TDK prezentáció után ajánlottak föl egy állást, amit végül el is fogadtam, miután a fizetésben meg tudtunk egyezni. Azóta is végen belül lépkedek fölfelé, teljesítményem alapján ajánlanak pozíciókat.
2023. márc. 2. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jelentkeztem egy hirdetésre, egyszer beszéltünk telefonon, kétszer videóhívasban, küldtek egy ajánlatot, és elfogadtam. Végzettségemnek megfelelő, helyemen vagyok, apróbb kényelmetlenségeket leszámítva jó hely. A bűvös 2 évet mindenképp megvárom, ha előtte megkínálnak egy zsírosabb állással azt elfogadom, ha nem akkor szétnézek, alkudozok, elsősorban cégen belül.


Az említettek közül nálam minden közrejátszott, és ide is óriási vargabetűk után jutottam el.


5 évig dolgoztam IT support területen amit utáltam és kiégtem tőle. A mai eszemmel kitartóbb lettem volna de az akkor volt, most meg most van.


Nagy nehezen sikerült az eredeti végzettségem (pénzügy) közelébe visszakapaszkodni amiben közrejátszott az is, hogy volt cégen belül mozgási lehetőség, volt ismerős a másik csapatban, volt üresedés is és én is elég kitartó voltam és gyűrtem az Excelt.


Gyűrtem utána is és tetszett az új hely de valami eltört bennem. Már régóta volt egy 'B' tervem, a pénzügy és az IT mellett egy harmadik terület és egyre inkább arra koncentráltam. Ráért volna... mindehhez társult a kiegés.


Minden összeomlott körülöttem, munka, barátnő, lakóhely elvesztve...


Ezzel párhuzamosan, megintcsak óriási mázlival, találtam egy munkát ami MÉG közelebb van a pénzügyhöz. Szépen lassan összeszedtem magam de sajnos egy mérgező munkahelyi közegbe kerültem és megint eltört bennem valami... váltani akartam. Mai eszemmel nem váltanék. De ez most van, az meg...


Újabb anyagi csőd, másfelé kacsintgatás, kudarc...


A mostani helyem az előző helyem koppintása, pár tízezerrel kevesebbet keresek és jóval kényelmetlenebb a bejárás. Viszont sokkal egészségesebb közeg és magát a munkát is SOKKAL jobban megbecsülöm.

Alig telt le a próbaidő és máris kézzelfogható közelségben az előléptetés. Hónapról hónapra több marad a zsebemben és ez még az emelés előtti időszak. Bármit tanulhatok, amivel ugyanezen a területen belül megtöbbszörözhetem a fizetésemet.

Beért a vetés, pedig néha többet tettem ellene, mint érte.

Az ember sok mindent elveszíthet de mindig van egy rész, amit visszaszerezhet!

Minden nap hálás vagyok, hogy itt lehetek 🙏🙏🙏

2023. márc. 3. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!