Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Próbaidőn belül felmondtam...

Próbaidőn belül felmondtam írásban szabályosan, a kilépő papírjaimra viszont azt írták, hogy a munkáltató szüntette meg a munkaviszonyom?

Figyelt kérdés
Hogy tudom ezt utólag korrigáltatni velük?

2023. márc. 3. 18:25
 1/4 Lilluci27 ***** válasza:
Felhivod és megkered őket erre, esetleg emailben keresed meg őket.
2023. márc. 3. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
52%
Ha felmondtál akkor is a munkáltató tudja megszüntetni a munkaviszonyodat (ő tud "kijelenteni"), ennek nincs jelentősége.
2023. márc. 3. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
E-mailt írj, hogy legyen nyoma. És állítsanak ki másik papírt, amin az szerepel, hogy megszűnés módja azonnali hatállyal próbaidő alatt, munkavállaló által. Ha az van benne, hogy munkáltató által, akkor még azt hihetik a következő munkahelyen, hogy nem jól dolgoztál, ezért váltak meg tőled. Nem mindegy mi van benne.
2023. márc. 9. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
^^ Semmi ilyen nincs amiről beszélsz. Az előző munkahelyed nem fog kapni olyan papírt, amiből kiderülne, hogy miképp ért véget az előző munkahelyed, max egy igazolást fognak látni, hogy mettől-meddig (azt sem kötelező).
2023. márc. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!