Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Én vagyok a béna, vagy nem...

Én vagyok a béna, vagy nem most van itt az ideje a munkahelyváltásnak?

Figyelt kérdés
1:1-ben hozzám illő pozíciókat pályázok meg (végzettség, tapasztalat, nyelvtudás) és még egy interjút sem kapok, nemhogy ajánlatot. Én vagyok béna/az önéletrajzom a béna, vagy most pangás van?
2023. márc. 6. 12:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
34%
Önéletrajzod a béna
2023. márc. 6. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Értékelem a kommented, de nem tudom, mi benne a béna. Rendes kép, munkatapasztalat felsorolva (alattuk, hogy konkrétan miket csináltam), egyetem, nyelvtudás. Ismerőseim szerint is teljesen jó.
2023. márc. 6. 13:27
 3/12 anonim ***** válasza:
83%
Üdv a balkánon!
2023. márc. 6. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
88%
Pangás van
2023. márc. 6. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
19%

Ha 10-ből 1 helyről sem kapsz érdeklődést, akkor ott bizony:

- valami gond van az életrajzzal

- valami gond van a pályázatoddal (mégis a szinted fölé lősz, hiányzik valami, ami az adott szektorban manapság alapelvárás, stb)



Látatlanban kb ennyit lehet mondani. Hogy mi a gond, az életrajzzal, vagy azzal, hogy miket pályázol senki nem fogja megmondani neked anélkül, hogy komolyabban ismerné a körülményeket.


Persze, megteheted, hogy lesöröd az összes ilyen felvetést, hogy nálad minden rendben, de nincs is ezzel semmi gond, csak akkor ne csodálkozz, ha nem jutsz egyről a kettőre.

2023. márc. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
5-ös: fenntartottam, hogy nálam is lehet valami, azért írtam ki a kérdést.
2023. márc. 6. 14:22
 7/12 anonim ***** válasza:
93%

6: a 4-es mellé annyit tudok mondani, hogy valószínűleg nem az időzítéssel van a gond.


A legtöbb cég túl van az előző éven (ünnepek, zárások), tudják, hogy mi lesz idén a feladat, megvannak a célok, töltik fel gőzerővel a csapatokat, hogy még bőven a nyári szabik előtt legyen valami.


Munkahely váltásra kb ez, és az őszi időszak a legjobb, mert nyáron és karácsony környékén a fű sem nő.

2023. márc. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
79%
Ha tényleg minden stimmel, akkor csak nincs szerencséd (vagy protekciód).
2023. márc. 6. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
31%
megint egy zseniális kérdés, ahol mindenkit lepontoznak. marhára érdemes ide bármi bármi választ írni neked
2023. márc. 6. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
0%

Értékelem a kommented, de nem tudom, mi benne a béna. Rendes kép, munkatapasztalat felsorolva (alattuk, hogy konkrétan miket csináltam), egyetem, nyelvtudás. Ismerőseim szerint is teljesen jó.


Ha nem hívnak be, akkor az önéletrajz a gond

2023. márc. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!