Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Python és Selenium tudással...

Képernyőkép kérdése:

Python és Selenium tudással el lehet helyezkedni úgy hogy nincs mellé egyetemi diploma de más programnyelv tudás se?

Figyelt kérdés
2023. márc. 16. 07:27
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
45%
El, ugen.
2023. márc. 16. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 A kérdező kommentje:

És hogyan tudok megtanulni ezen a két nyelven a nulláról Úgy értem hogyan kezdjem? Nulláról számítva mennyi idő az amikor egy állás betöltése felmerülhet?


Illetve itt felmerülhet olyan munka ami nem főállás?


Azt hallottam hogy ha mielőbb pénzt akarok keresni akkor nem az egyetem a jó választás mert az rengeteg felesleges dolgot tanítanak évekig hanem valami ilyesmi amiben Most gondolkozom.

2023. márc. 16. 07:40
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

1-2 év, de azért nem mondanám hogy az egyetem időpocsékolás...


Udemy, CS50 vagy valamilyen hasonló kurzussal kezdeném.

2023. márc. 16. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
53%
Pythonnal leghamarabb tesztautomatizalassal keresnel penzt. Kb tenyleg alapok kellenek hozza es requests python csomag ismerete. Kezdo teszteutamatizalo ber br 600-700kornyeken van.
2023. márc. 16. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
15%

Mekiben, Starbucksban igen.


Komoly munkahelyen… ne viccelődjünk már. Diploma nélkül eleve be se hívnak interjúra, szó nélkül kukáznak. Olvasgass álláshirdetéseket, ha nem hiszed.

2023. márc. 16. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%
Nem art persze a selenium se, de azok webui tesztek... Legtobb helyen ahol komolyan gondoljak a tesztelest apit csinalnak nem webet
2023. márc. 16. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
31%
5 os teljesen felrebeszel, en is automata tesztelo vagyok egyetem nelkul, csak erettsegivel. Ha meg hirdetest nezel mindenhol ott van h nem kell diploma....
2023. márc. 16. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
#5: jelentkezték már egyre is, vagy csak szórod az észt? Nem a papír számít, hanem a tudás. Ahol a papír, az állami hely, és oda nem megyünk dolgozni.
2023. márc. 16. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
0%
8. Csak egyszerűen tisztában vagyok a munkaerőpiaccal. Veled ellentétben.
2023. márc. 16. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 A kérdező kommentje:

API-nak meg csak a nevét tudom meg valami homályos elképzelésem van róla.


Az mennyire járható út hogy akkor három témára bővítem azt amit Most elkezdek tanulni?


Python, Selenium, API

2023. márc. 16. 08:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!