Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Filmszìnèszet Amerikában...

Filmszìnèszet Amerikában mindenkinek ez az àlma mennyi esèly van rà?

Figyelt kérdés

Tudom hogy az angolnak 100%osnak kell lenni ezzel nem is lesz problèma de még mi kell?


A lehùzò vàlaszokra hogy nulla az esèly nem vagyok kìvàncsi!



2023. márc. 16. 15:20
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
Tehát akkor hazudjunk, jelentsük a kérdést, vagy tiltásod ellenére adjunk releváns választ?
2023. márc. 16. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%

"Tudom hogy az angolnak 100%osnak kell lenni"

De hogy kell! :D Nézd már meg milyen beszédhibások vannak az oszkár gálán is, hát még a renglétra legalsó részeiben...

Karakter kell, meg durvanagy szerencse.

2023. márc. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Venezuelai sorozatban lehet statiszta.
2023. márc. 16. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
64%
Ja Swarci is kiválóan beszélte az angolt :D Mégis nem is akármilyen színész lett. Nem az angoltudásodon múlik. Legyen sok pénzed, színészi tehetséged és ,jókor legyél jó helyen.
2023. márc. 16. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Kezdésnek költözz Los Angeles-be.
2023. márc. 16. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Koplárovics Béci ***** válasza:
87%

Ha egy vesszőt nem tudsz kirakni, hogy tudsz egy szöveget megfelelő hangsúllyal, értelmesen elmondani?


"Filmszìnèszet Amerikában mindenkinek ez az àlma"


Már itt óriási tévedésben vagy. Sajnálom, hogy nem tudok az elvárásaidnak megfelelő választ adni. De igazából nulla esélyed sincs.

2023. márc. 16. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem nulla az esélye, de ahhoz közelít. Karakter, kapcsolatok, szépség és/vagy teheség, meg persze elképesztően sok szerencse kell. Sokan angol anyanyelvűként, színjátszó diplomával és (már bocsánat, de) nálad jóval több kapcsolattal sem érnek el semmit. Ez az igazság, akár akarod hallani, akár nem.

"mindenkinek ez az àlma"

Nem hiszem, hogy reprezentatív kutatást végeztél a témában, mert én például senkit nem ismerek, akinek valaha lett volna bármi hasonló ambíciója.

2023. márc. 16. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Bármennyire nem tetszik, 0 közeli az esélye, nagyon közeli...
2023. márc. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nagyon kicsi az esély de attól tippeket szeretnék
2023. márc. 17. 08:50
 10/18 anonim ***** válasza:
41%
De milyen tippet? 0,01% vagy 0,1 vagy 1%?
2023. márc. 17. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!