Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Lehetek Fílmszínèsz??

Lehetek Fílmszínèsz??

Figyelt kérdés
Sziasztok!azt szeretnèm tőlletek meg kèrdezni hogy:ha 8.után vègzek egy szakmunkás iskolát+le èrettsègizek Utánna tudok menni Filmművèszeti egyetemre? lehet bután hangzik de nem vagyok mèg ezekell tisztában bocsi.Èrtelmes komoly válaszokat várok!
2021. júl. 16. 18:46
1 2
 2/19 anonim ***** válasza:
62%
Ilyen helyesírással nem vesznek fel egyetemre.
2021. júl. 16. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Figyelj telóról írok ès valamiért át javítja mindig az írást
2021. júl. 16. 23:25
 4/19 anonim ***** válasza:
74%

Nem érdekel senkit. Az automatikus javítás a hüjét kijavíthatja hülyére, de a tőletek nem lesz tölletek.

Megkérdezni egy szó. Ezt is a telefon rontotta el? Utánna a telefon hibája? Tudod mit! Rendben. Legyél telefonszínész.

Értelmes és komoly válasz: filmművészeti egyetemre (ilyen nincs nálunk), az mehet, aki született tehetsége mellé igencsak járatos a klasszikus (!) szépirodalomban, aki bújja a könyveket, sokat jár színházba és művészmoziba.

Aki olvasott, szépen beszél, szeret a társaság középpontjában lenni, szakkörök meghatározó figurája.

Ilyen ÉNB és hasonló fosokhoz elég ha hülye vagy. Ahhoz nem kell semmi.

2021. júl. 18. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Nem vagyok hozzá hülye!Nem fogom fel adni.Egyèbkènt honnan tudod hogy nincs hozzá tehetsègem?Könyveket is sokat szoktam olvasni ès már volt 1 fel lèpèsem is ès járok próbákra!
2021. júl. 18. 17:06
 6/19 anonim ***** válasza:
66%
Feladni egy szó. Egy és nem 1. Fellépésem egy szó. A vesszőket is a telefonod lopja el?
2021. júl. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:
Itt senki nem ellenőrzi hogyan írunk.Tudok helyesen írni!Szóval nyugi 😃 azzal nem fog gond lenni.
2021. júl. 18. 17:26
 8/19 anonim ***** válasza:
74%
Értem. Akkor mehecc. Ha tucc lyól is irní, még star is lehet belőled Szentfában.
2021. júl. 18. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
64%
Azzal nem lesz gond. Legyél már egy kicsit igényesebb!
2021. júl. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Attól mert ezen az oldalon nem pontosan írok az nem jelenti hogy nem tudok helyesen írni.
2021. júl. 18. 17:46
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!