Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Csak érettségivel van értelme...

Csak érettségivel van értelme jelentkezni pénzügyi ügyintéző pozícióra? Azt írják a hirdetésben, hogy középfokú végzettséget várnak el.

Figyelt kérdés
Van diplomám, de nem releváns területen.

2023. márc. 17. 22:52
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
28%
Budapest?
2023. márc. 18. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

"Bruttó 300-350 ezer fizetést ígérnek"


Nevetségesen alacsony még középfokú végzettséghez képest is.

2023. márc. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Valószínűleg nem kell nagy szakmai tudás hozzá, bőven elég lesz, ha tud az illető írni-olvasni, a többit majd betanítják.
2023. márc. 19. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Zalaegerszeg.

Én örülnék neki, a jelenlegi munkahelyemnél rosszabb nem lehet. A gyárban se nagyon fizetnek többet 3 műszakban

2023. márc. 19. 04:08
 15/16 anonim ***** válasza:
85%

zalaegerszeg és zala megye nagyon egy elmaradott alja környék egyszer jártam arra V. kerületi belvárosi születésű lakosként olyan élményem volt mint ha időutazáson vettem volna részt vissza a múltba.


Úgyhogy ne legyenek nagy elvárásaid azt a munkát amit ott csinálsz bruttó 350 ért azért egy V. kerületi vagy budapesti lakos fel sem kelne 1 millió forintos fizetés alatt.

2023. márc. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim válasza:
Szerintem azért írják mert minimàlbèrt fizethetnek így neked. Ha lenne szakmàd kötelesek lennènek többet fizetni ettől függetlenül csak papíron nem kell ...szal èrtitek. Bár egy pénzügyis szakemberre aztán vàrhatnak minimàlbèrèrt!
márc. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!