Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mit csináljak, hogyha nem...

Mit csináljak, hogyha nem találok munkahelyet a lakóhelyem közelében ?

Figyelt kérdés

Felhívott egy közvetítő, hogy kiszámolta, hogy ahova jelentkeztem 2,5 óra az odaút, meg vissza is és nekem naponta 5 óra hossza utazás az sok lenne napi 8 óra munka mellett és eldicsekedett vele, hogy neki 30-40 perc kell mire eléri a munkahelyét.

Mit csináljak, hogyha nem találok munkahelyet a lakóhelyem közelében ?

Hiába dicsekszik a fidesz, hogy milyen sok munkahelyet teremtett, mégse találok 30-40 percre a lakóhelyemtől.



2023. márc. 20. 13:18
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
89%
Akkor szerezz új (keresettebb) szakmát, költözz el vagy vállald az ingázást. Más opció nemigen van.
2023. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 anonim ***** válasza:
90%

Ha jó állás, akkor költözz oda. Ha olyan, amit csak szükségből csinálnál, akkor keress közelebbit.

Nem tudom, ez milyen közvetítő, de tapasztalatom szerint csak az működik, amit az ember saját maga intéz.

2023. márc. 20. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/30 A kérdező kommentje:

Hogy költözzek oda, hogyha munkanélküli vagyok és nincs egy vasam se ?

Néztem házakat és egy miniatűr ház miniatűr udvarral 60 millió forint.

Érdemes odaköltözni egy munkahely közelébe, hogyha nem biztos, hogy hosszútávon megtartanak ?

Honnan tudjam, hogy milyen szakma való nekem ? Azt se tudom, hogy mi mit jelent.

Mi az, hogy könyvelő ? Mi az, hogy hideg burkoló, mi az hogy meleg burkoló, mi az, hogy fekete mosogató, mi az, hogy fehér mosogató ?

Nem értek semmit.

A szakmáknak a listája is olyan interneten, hogy hiányos. Nincs is felsorolva egy listában az összes létező szakma.

A szakma tanulásnál is előjön ugyanaz a probléma, hogy nem a lakóhelyem közelében van a tanítás, tehát akkor ugyanúgy napi 5 óra hossza az utazás.

2023. márc. 20. 13:35
 4/30 Lilluci27 ***** válasza:
22%
költözz el
2023. márc. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 A kérdező kommentje:
0 forintból ?
2023. márc. 20. 13:37
 6/30 Lilluci27 ***** válasza:
0%
közmunka
2023. márc. 20. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Annak a bevételéből el lehet költözni ? Meg már foglalt. Végzik elegen.
2023. márc. 20. 13:44
 8/30 anonim ***** válasza:
100%

Elsőre olyan munka, ahol van szállás is, onnan lehet továbblépni majd.

És ne kertes ház vételben gondolkozz első lépésként, hanem munkásszállón vagy szobabérlésben.

2023. márc. 20. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 A kérdező kommentje:
Hát az ritka. Ráadásul külföldi vendégmunkásokkal vannak tele az ilyen helyek. Egy darab rokonom sem járt még munkásszállón. Szobabérlés csak akkor lehetséges, hogyha van az embernek bevétele. Nekem nincs.
2023. márc. 20. 13:49
 10/30 anonim ***** válasza:
90%
Ha azt se tudod, milyen szakma való neked, akkor sose lesz neked ennél jobb életed.
2023. márc. 20. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!