Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Múlhat-e olyanon hogy engem...

Múlhat-e olyanon hogy engem vesznek-e fel, hogy nem zakóba megyek interjúra hanem kötött pulóverben, illetve hogy milyen messziről ingáznék oda?

Figyelt kérdés

Minden munkát elbukok, és most azon izgulok hogy ilyen apróságokon-e?

3 hete volt az interjú de még mindig ezen agyalok, nem jó értelemben. Fontos a megjelenés, ne mondjuk hogy ne. De olyat is buktam már el, ahova zakóba mentem, hajam is jó volt, stb. A kérdésben említettnél visszajeleztek úgy, hogy "én is megfeleltem volna, de volt egy közelebbi jelentkező és stb." Nem is a bérletem fizetése lett volna nekik a gond (ezt tudom), és tőlem se kis fáradtság lett volna bevállalni a munkát éppen ott. Végzettségemet tekintve diplomám van, nem hiszem hogy az lett volna a probléma. De bármi is legyen, ők döntik el hogy ki kap munkát, illetve ki az aki már autót vehetne a kifizetett TB-kből.



2023. márc. 24. 12:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Persze, gyari munkanal vagy dresscodeos helyen siman. Normalis ITs cegnel polo es papucsba is elfogadhato lenne
2023. márc. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Bejárás: onnan tudják hogy hol laksz?

Öltözet: van ahol épp az öltöny a túlzás (irodai munkánál is.) Adott helyhez próbáld kalibrálni magad.

2023. márc. 24. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném hogy ezen múlna. Mondjuk normális állásoknál érdemes ing + farmer kombó, vagy ha tudod hogy van dresscode a helyen, mint mondjuk egy bank front office a akkor érdemes rendesen kiöltözni
2023. márc. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Szerintem se. Nem ettől fog múlni a munkavégzésem minősége vagy a hozzáértésem. Azért mégsem edzés után estem be oda. Persze 'pofára' még mehet a dolog, nagyon is. Vagy éppen "csak úgy" lett x, és nem y.
2023. márc. 24. 22:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Sose fogod megtudni , hogy pontosan miért nem téged választottak. A cégeknek felesleges erőforrás pazarlás lenne minden elutasított jelentkezőnek megírni, hogy "nem elég jó az angolod" vagy hogy "nem elég jó tesztet írtál" stb.... Csak annyit kell tudnod, hogy valaki jobb volt nálad, bőven lehet hogy tökéletesen sikerült az interjúd, de az nem azt jelenti, hogy nem volt nálad jobb jelentkező.
2023. ápr. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!