Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Vajon Budapesten 40 évesként...

Vajon Budapesten 40 évesként tudnék középfokú végzettséggel olyan munkát találni ahol nem kell fizikai munkát végezni és meg lehet élni belőle?

Figyelt kérdés

Valamilyen adminisztrációs vagy ügyfélszolgálati munka érdekelne. Sajnos lebetegedtem a szívemmel így fizikai munkát nem szabad végeznem. De itt ahol lakom csak gyárak és boltok vannak oda meg nem vesznek fel így.

Semmi nagy igényem nincs, szobabérlés is jó nekem csak kijöjjek hónap végéig a fizetésből


2023. márc. 25. 11:36
 1/9 anonim ***** válasza:
95%
Nem rég a BKK keresett ügyfélszolgálatost távmunkára. Keresgélj, valami biztos adódik. Persze hogy mennyiből tudsz megélni, azt nem tudom.
2023. márc. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
7%
Tudnal, csak eleg sok szerencse kell hozza, mert rajtad kivul tobb szaz masik droid is jelentkezik ra valoszinuleg.
2023. márc. 25. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
87%
Minden bizonnyal. De nem mindegy, hogy miben van tapasztalatod, beszélsz-e nyelveket, milyen időbeosztást vállalsz szb.
2023. márc. 25. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%
Azért egy "gyárban" sincs mindenhol fizikai meló, keresgélni kell. Esetleg kezdj el gondolkodni a vagyonőrködésben.
2023. márc. 25. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam vagyonőrködésre csak épp olyan céget nem találtam amelyik törvényesen foglalkoztatna.
2023. márc. 25. 14:25
 6/9 A kérdező kommentje:
Itt nincs olyan gyár ahol ne kellene fizikai munkát végezni, hidd el alaposan utánajártam
2023. márc. 25. 14:26
 7/9 anonim ***** válasza:
Gyárakban minőségellenőrzés.
2023. márc. 25. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 drummer33 ***** válasza:
Irodai adminisztrációs munkák nálunk általában minimum óraszámmal 300 000 nettó körül és az felett, nem kell megszakadni, nem egy bonyolult munka
2023. márc. 27. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Tudsz.


Társasházkezelő, Bérügyintéző, Valutapénztáros.

Csak néhány példa.


A vagyonőrt felejtsd el, mert szétlopnak a főnökeid!


Vagyonőréknél nem jár fizetett szabadnap (évente 20 nap az alap), nem fizetik az ünnepnapot, nincs vasárnapi pótlék sem, se bejárási támogatás, se kafeteria, ha papiron be is vagy jelentve kész csoda ha befizetik utánnad az összes járulékot a valós bruttó fizetésed után.


8 órára járó bérrel jelent be legtöbbször, de alap hogy 240 órára kapsz bért! (ha kapsz).

Akkor a teljes kézhezkapott bér bruttójára kellene talán bejelentenie nem?


Amikor jöna szokásos "munkaszerződés csere", akkor úgy tesznek mintha hülyék volnának és nem számitottak volna arra, hogy az "alvállalkozó" már megint meglépett, de ha megkérdezed tőlük, hogy oké, de akkor ha most októbertől vagyok az új cégnél, akkor az hogyan tudja nekem kifizetni a szeptemberi béremet?


A válasz - néma hallgatás...


Szóval ha nem akarod, hogy full hülyének nézzenek szinte mindenhol akkor felejtsd el a vagyonőrködést!

2023. márc. 29. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!