Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » NAV-nál mit takar a "vámigazga...

NAV-nál mit takar a "vámigazgatási referens" és "vámigazgatási ügyintéző" pozíció? Úgy értem, hogy ezek egyenruhás, hivatásos beosztások, vagy civil?

Figyelt kérdés

Mert ha egyenruhás, akkor hagyom inkább...

[link]



2023. márc. 28. 02:05
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Nem állítottam, hogy nincsenek betegségei a dolognak. Akár vezetői szinten


Nálunk mindig szerven belül keresik a kollégákat, és ha ott nincs jelentkező, akkor keresnek kívülről. Jelenleg is.

Persze nem mindegy a státuszok ide-oda adogatása. Nyilván nem hagyok el egy felsőfokú státuszt egy középfokúért csak azért, mert a másik munkakör jobban fekszik nekem. Ez csak egy példa volt. Nálunk az összes felsőfokú státusz betelt, a középfokú fizetésért senki nem fog versengeni. Mi tudjuk, hogy ennyien maradunk és kész, amíg egy másik osztály nem ad felsőfokú státuszt nekünk (hülye lenne).

2023. ápr. 19. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem állítottam, hogy nincsenek betegségei a dolognak. Akár vezetői szinten"


Ez nem betegség, Sokkal több annál...


A NAV-nál olyan osztályokra raknak be embereket, amihez nem vagy nem nagyon értenek a felvettek, miközben, amihez meg értenének, oda meg nem mehetnek..


Én a végrehajtási tapasztalatommal elhűltem, amikor megtudtam, hogy ellenőrzésre megyek a végrehajtás helyett... kérdeztem, hogy mi a f@sz van? De csak a vállukat vonogatták a humánon....

Elmenni meg nem engedtek...


Ez konkrétan a hozzáértés teljes hiánya!!!!


Ha elromlik az autóm és emiatt autószerelőre van szükségem, akkor nem egy cukrászmestert keresek meg, hogy javítsa meg az autómat!!


Ehhez azért nagyon hülyének kell lenni, hogy valaki ezt ne lássa át!


Idióta NAV - os banda!

2023. ápr. 24. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Valóban úgy van, ahogy írtad, de nem a NAV-os banda idióta, hanem a "vezetés".
2023. ápr. 25. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Most hogy van ez? Kevés fizu, de hajtani kell, viszont “ismerősök” töltik be a posztokat? Ha nagy buli lenne, még érteném, de egy sz*r munkára ki irigykedik? :)
2023. okt. 9. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Úgy, hogy hétköznapi haladó még erre a munkára se kerülhet be....


Másodszor ez - a szar fizu ellenére - egy kiszámítható életpálya.... ha rendkívül nagy f@szságot nem csinálsz, el tudod viselni a feletteseid idiótaságait és a kevéssel is beéred, akkor akár jó is lehet...hosszútávra.

2023. okt. 9. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!