Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Pályázatíróként -egy cégnél-...

Pályázatíróként -egy cégnél- mennyit írhatok / írjak be a nettó fizetési igény megjelöléséhez? (BP)

Figyelt kérdés

pályakezdő vagyok, viszont van már tapasztalatom ilyen téren. (diákmunka)


Szeretnék tanácsot kérni, hogy mi az az összeg amit nem pofátlanság elkérni ilyen munkáért?


Vagy írjak olyat, hogy pl.: 180-230e Ft és írjam mellé, hogy az elvégzendő feladatoktól függően? vagy hogy írjam?


2010. okt. 7. 17:49
 1/4 anonim ***** válasza:

milyen diplomád van? hol végeztél milyen szakon?

mennyi gyakorlatod van? hány hónap?

2010. okt. 7. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ha ez egy kis pályázatíró cég, akkor lesznek még meglepetések…


(ha esetleg valami nagyobb/komolyabb akkor irreleváns az alábbi)


Anno 3-4 évvel ezelőtt egy sor tanácsadó, pályázatíró „cégnél” pályáztam:


Tapasztalataim:


Ezek a cégek általában:

- jelentéktelenek

- perspektívátlanok

- egyik-napról a másikra élnek

- „kreatívan menedzselik” az adójukat + a járulékokat

- unalmas és/vagy kampányszerű munkát kínálnak,

- stb.


Egy sor állásinterjún voltam vagy vállalkozóként kellett volna bedolgozni, vagy duplaminimálbérre lettem volna bejelentve + egyéb „szürke” juttatások.


Hál istennek végül máshol kötöttem ki.


Szerintem diplomával, pályakezdőként úgy 140-150 nettónál ne számíts többre (inkább kevesebbre, válság van) és ezért halálra fognak dolgoztatni.


Vmi ilyet írjál be vagy ne írj semmit


Én sem írtam mégis behívtak…

2010. okt. 7. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem 180-200 bruttónál többet ne várj.

Viszont arra figyelj, hogy ne teljesítményen alapuljon. Sok helyen az a gyakorlat, hogy a fizetést is pályázati pénzből oldják meg. Így ha nincs meg a pályázati pénz, nincs fizetés sem.

2010. okt. 11. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm!


Nos a cégnél 10-en foglalkoznak pályázatírással, és maguk mellé keresnek embereket, mert már nem bírják.


A hirdetésben úgy fogalmaznak, hogy versenyképes fizetés, és teljesítményarányos jutalék, de az a vicces, hogy a jelentkezési lapon meg kérik a fizetési igényt... vicces, mert ha már azt írják, hogy versenyképes, akkor miért akarják, hogy az ember oda beírjon valamilyen összeget, hisz tudják, hogy mennyit fognak adni, nekem ez olyan ellentmondásos, bár lehet hogy velem van a gond?


Lehet hogy azt kellene beírni, hogy "versenyképes"?

XDDDD

2010. okt. 11. 20:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!