Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Hiba volt aláírnom, hogy...

Hiba volt aláírnom, hogy megkaptam a fizetést?

Figyelt kérdés
Február 13 óta dolgozom az a jelenlegi munkahelyemen, és 300 nettóban egyeztünk meg, de papíron csak minimálbért keresek. Most március 20-adikán volt a fizetés, de 300e helyett, csak 125 ezret kaptam, viszont aláírtam, hogy megkaptam a teljes fizetést. A főnök azt ígérte, hogy jövőhónapban kifizeti amivel elmaradt, tehát áprilisban 475 ezret kellene kapnom + egy heti bért, mert 13-adikán kezdtem. Kicsit aggódom, mert látszólag semmire sincs pénze a cégnek, még 50 litert benzinre sem tudnak pénzt adni, így minden nap 3ezerért tankolok a céges autóba.

2023. márc. 28. 16:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
84%

Istenem, hogy ezek a putri munkahelyek soha nem halnak ki.


Már eleve az, hogy 20-án volt fizetés, mikor legkésőbb 10-én kéne hogy legyen. Azt se értem mit kellett aláírni, mikor papíron csak minimálbért keresel és azt meg is kaptad arra a csonka hónapra. Lepapírozták az adócsalást, vagy mi?


Ne legyél balek, keress másik helyet. Ezeket meg jelentsd fel.

2023. márc. 29. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
87%
Februárra miért akarnál 300-at, amikor nem a teljes hónapot dolgoztad le? A fizetés mindig a tárgyhónap után jár, most a februárit kaptad. Az más kérdés, hogy mindketten megéritek a pénzeteket, te is szép kis alak vagy, ha adó meg tb csalással akarsz plusz pénzt.
2023. márc. 29. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
0%
Sose értettem, hogy felnőtt emberek miért nyalják be, hogy nincs pénze egy cégnek bérekre. Ha igaz lenne, sokkal jobban megérné bedönteni és szétlopni, a jellemtelenség is adott lenne hozzá a fekete gondolkodásúaknál. Fogadok, hogy megy a gaslighting is, hogy ne nagyon akarjál emberkedni az elmaradt csekélyke 2/3-ad bérért. Gondolom te is láttad, hogy a boltban is 66% kedvezmény jár mindenre. A legtöbb pénzed akkor lesz, ha most elhúzol onnan. Nyilván maximális próbaidőn vagy, simán beinthetsz.
2023. márc. 29. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Ezzel hogy alairtad kb mefoghatatlan, azt se tudod bizonyitani hogy kevesevbet kaptal mint kellene, mert hiszen te alairtad h annyit kaptal amennyit kell
2023. márc. 29. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!