Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen munkakör ez és mennyit...

Milyen munkakör ez és mennyit lehet érte kérni?

Figyelt kérdés

Projektmanagerként próbálnék elhelyezkedni, de ez jelenleg ezen az IT-s helyen ahol dolgozom (kis cég) abból áll, hogy van kb 5-6 projekt és 6 ember.Az én feladatom abból áll, hogy az összes email, ami ezekkel a projektekkel kapcsolatos(fejlesztők és főnök között)én nézzem és figyelmeztessek mindenkit, hogy teljesüljön/hol tart a folyamat..Illetve ha kész valami, akkor teszteljem a stagingen, valamint ha ismerem az ügyfelet (nem minden projektnél tudom, hogy ki a megrendelő) akkor kérdezzek tőle ha kell valami a fejlesztőinknek. Hozzátartozik a munkához, hogy töltsem fel a hűtőt, a kávét, teát a kollégáknak, ha kell valami a városból akkor menjek ki érte.Persze ezen felül figyelmeztessem a főnököm, hogy el ne felejtsen dolgokat (pl:ezt azt felhívni, emailt írni stb).Szerintetek ezt milyen munkakörnek hívják és az Alföldön milyen fizetést érhet, úgy, hogy 1 éve ezt csinálom?

Most voltam egy PBA képzésen, önmagamtól(én fizettem),de azt azért elvárnák, hogy építsem be a kapott tudást...

Jelenleg nem éri el a fizetésem a 240eft nettót...



2023. ápr. 5. 09:00
 1/10 anonim ***** válasza:
16%
Az nagyon kevés, legalább 400e nettót kellene keresned...
2023. ápr. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez nem PM munkának hangzik, hanem inkább asszisztensinek. A nettó 240 ezekre a feladatokra reális. Mindenképpen nagyobb céghez menj, ahol nem neked kell a konyhába vásárolgatni.
2023. ápr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez olyan lóti-futi "titkárnői" munkakör, és teljesen reális a 240.
2023. ápr. 5. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Roppantul az van hangsúlyozva irányomba, hogy mennyire fontos az én munkám, hiszen a projekteknél fontos, hogy ne csússzon semmi, a határidők legyenek betartva, memokat és user storykat írok stb....meg micsoda értéke van egy cégen belül, hiszen ezt sok cég nem engedheti meg magának, mert egy ilyen ember "tartása" luxus.

Ezzel csak az a bajom, hogy ha már ennyire értékes a munkám és hirtelen tényleg nem tudná merre van arccal nélkülem, akkor miért nem látom ezt az értéket a fizetésben?

Viszont akkor szerintetek is kevés és még csak véletlenül sem lesz ebből PM a jövőben...köszönöm a válaszaitokat :)

2023. ápr. 5. 10:08
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Titkárnő
2023. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Beballagsz a főnökhöz:


- Kell a munkám mert fontos? Akkor nettó 300 a hónaptól. Nem? Akkor helló.


Mást nem tudsz tenni.

2023. ápr. 5. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

4!

Ha igazán fontos lenne a munkád, nem szúrnák ki a szemedet nettó 240. Jól megetettek ezzel a fontos a munkád szöveggel.

2023. ápr. 5. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy titkárnői/asszisztensi munka. Hagyd a francba a kkv szektort és keress egy normális céget. Egy rendes PM fizetés ennek az négy-ötszörösénél kezdődik és munkaidőben sem kell a városban futkorásznod, kávéfőzőt, teás szekrényt feltöltened.


Próbálkozz be a Bosch-nál. Mostanában láttam egy csomó junior PM hirdetést náluk. Szar cég, de legalább megfizetnek és tudtommal még mindig lehet remoteban dolgozni.

2023. ápr. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem PM munkának hangzik, hanem inkább asszisztensinek. A nettó 240 ezekre a feladatokra reális. Mindenképpen nagyobb céghez menj, ahol nem neked kell a konyhába vásárolgatni.
2023. ápr. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

#7

Igen-igen, ez nekem is feltűnt, hogy egyik szavával üti a másikat. Vannak itt még ehhez hasonló mondások...bár mit is várok egy olyan embertől aki az 1 órás feladatból is 3-at csinál,aztán jajgat, hogy neki nincs ideje....


#8

Köszönöm a tippet, szétnézek...

2023. ápr. 5. 11:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!