Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Kontroller munkakörben (1...

Kontroller munkakörben (1 éves tapasztalattal) mennyi fizetést érdemes kérni?

Figyelt kérdés
Nyelvtudást nem kérnek. Br. 300 ezret kértem, fel is vettek, de az interjún is rákérdeztek, hogy akkor biztosan ennyi-e a fizetési igényem, illetve mikor értesítettek, akkor is rákérdeztek, hogy akkor biztosan ennyit kérek-e. Kicsit elgondolkodtató a dolog, szerintetek többet kellett volna kérnem?
2017. nov. 25. 17:29
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
87%
Milyen városban milyen cégnél milyen feladatkörrel?
2017. nov. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Budapest, HR kontrolling, állami tulajdonban lévő cég, ez utóbbi miatt nem mertem többet kérni.
2017. nov. 25. 20:28
 3/17 anonim ***** válasza:
76%
Akkor is kevés.
2017. nov. 25. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
68%
igen akkor az kevés, ez ilyenkor gyanús mindig mikor visszakérdeznek
2017. nov. 26. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Értem, ettől tartottam. Arra gondoltam, hogy csak megerősítésként kérdezi, de mikor már másodszor is rákérdezett kezdett gyanús lenni. Igazából nem kérdeztem, hogy ők mennyire gondoltak, mert a szövegkörnyezetből egyértelművé vált, hogy ennyit. Ha megyek hozzájuk, akkor ezt még lehet valamilyen módon korrigálni? Valahogy rávezetni őket, hogy adjanak többet? Vagy így utólag, hogy erre azt mondtam rendben, már nem érdemes?
2017. nov. 26. 00:32
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

utólag nem nagyon, nekem is volt ilyen és a 2. visszakérdezésnél mondtam 40el többet és simán ráokéztak.

érdemes figyelni a reakciókat meg követni a fizetéseket

2017. nov. 26. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
77%

ezért kérdeztek vissza

[link]

2017. nov. 26. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Igen, most már látom, csak azt gondoltam, hogy állami cégnél alacsonyabbak a bérek, valamint azt gondoltam, hogy úgyis bértábláznak, tehát úgyis besorolnak majd és ennél valamivel többet adnak. Tudom, hogy most már késő, de ha esetleg megint rákérdeznek, akkor nem bunkóság olyasmit mondani, hogy igazából azért adtam meg ennyit, mert tudom, hogy a versenyszférához képest itt alacsonyabbak a bérek, bár valamivel többet tartanék reálisnak, ők mennyit tudnának adni? Esetleg ezt magamtól valahogy szóba lehet hozni?
2017. nov. 26. 01:02
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ha ezt megléped, akkor el is köszönnek!

2x kérdeztek rá, utána már tök fölös az ajtót verni, hogy "DE ÉN TÖBBET AKAROK!!!!" De persze, megpróbálni megpróbálhatod.

2017. nov. 26. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Egyáltalán nem kevés, mert nyelvtudást nem kérnek és az nagyot lök a fizetésen lefelé.
2017. nov. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!