Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Lehet olyat, hogy felmondási...

Lehet olyat, hogy felmondási idő alatt már másik helyen dolgozok?

Figyelt kérdés

A cégnél ahol eddig dolgoztam, kirúgtak, mondták, hogy a felmondási idő alatt be se kell jönnöm, felmentenek a munka alól. Na most az a szerencsés helyzet állt elő, hogy ha nem rúgnak ki én mondtam volna fel pár napra rá, mert behúztam egy új állást, ahol akár jövő héten is kezdhetnék.


Lehet olyat csinálni, hogy egyszerre két helyen van munkaviszonyban az ember? Csak mert így dupla fizut kapnék egy hónapig...



2023. ápr. 5. 12:59
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Lehet.
2023. ápr. 5. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Persze.
2023. ápr. 5. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
79%
Lehet. Semmi nem tiltja a többes munkaviszonyt, csak a kötelezettségeknek kell eleget tenned. De minthogy a régi helyen felmentettek a munkavégzés alól így nyugodtan tudsz az új helyre koncentrálni.
2023. ápr. 5. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Milyen az új hely végül mi lett?
2023. ápr. 14. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Jo, tetszik. Meg hat dupla fizu egy honapig 😂
2023. ápr. 14. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!