Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Szerintetek ebben az esetben...

Szerintetek ebben az esetben menjek el az állásinterjúra?

Figyelt kérdés
Jelentkeztem egy állásra. Jött egy válasz email, amelyben leírták, hogy hol, és mikor lenne az interjú. Azonban leírták, hogy az ideális jelölt 45 év feletti, én meg huszas éveim elején járok. Így van értelme elmennen?
2023. ápr. 5. 16:41
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van értelme. Győzd meg őket, hogy Te el tudod látni a feladatot. Ezért hívtak be, hogy állj ki magadért.
2023. ápr. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Menj, persze.
2023. ápr. 5. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 NTBS ***** válasza:
Igen, próba szerencse.
2023. ápr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha nem jelentkezik ideális ember akkor lehet hogy téged választanak szóval próbáld meg,lehet sikerül.Vesztenivalód nem nagyon van a szabadidőn kívül
2023. ápr. 5. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ideális jelölt.........Hát igen, nekik meg bilibe lóg a kezük....


Én is tudnám, hogy nekem mennyi lenne az "ideális" fizetésem, meg, hogy milyen az "ideális" autóm.....etc.


Az, hogy mit szeretnének az egy dolog..... Hogy mit kapnak ebből, az egy másik dolog. Kettő között vagy Te.

2023. ápr. 19. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ragassz ál-szakált és kérd kölcsön dédapád járóbotját és vastag szemüvegét hogy öregebbnek nézzél ki.. ;)
2023. júl. 28. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!