Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mi a teendő? Szeptember 1....

Mi a teendő? Szeptember 1. -től munkanélküli vagyok, regisztrálva is vagyok a munkanélküli hivatalba. Dec 28. -ra kaptam a köv. Időpontot amikor mennem kell.

Figyelt kérdés
Kaptam munkanélküli kiskönyvet is,azt mondta a hölgy h elég havonta 1 munkahelyet beírni amit megnéztem.Viszont én interneten keresgélek,és küldök el önéletrajzot több helyre.De ha nem hívnak vissza sehonnan akkor mit írjak a kiskönyvbe?Kell a megnézett munkahely neve,telefonszám,...?
2010. okt. 8. 20:13
 1/3 anonim ***** válasza:
Azt írsz a könyvedbe, amit akarsz.Ez csak hülye papírmunka, mintha érdekelne bárkit is, hogy Te hol érdeklődtél. Ki legyen töltve, az a lényeg. Munkát ők úgysem tudnak neked adni.Nálam azt se veszik észre, hogy mindig ugyanazt a 3 helyet írom:-)
2010. okt. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem havonta 1-et, hanem összesen 1-et kell beírnod. Ha nem jeleznek vissza, akkor beírod xy cég nevét, hogy interneten küldted el és annak a személynek a nevét, akit megszólítottál a motivációs levélben, vagy akitől lehet érdeklődni a munka után és kész.

A munkaügyiseket abszolút nem érdekli,hogy igaz-e vagy sem, csak formaság. Mint ahogyan az is,hogy ők ajánlanak munkát, mert nekem még sosem ajánlottak.


Magadnak kell kikaparni a gesztenyét.

2010. okt. 11. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
A weboldal címét, a munkahely megnevezését, a pályázott pozíciót, esetleg azt, hogy kaptál-e visszajelzést vagy sem.
2010. okt. 11. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!