Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 40+ évesen milyen szakmát...

40+ évesen milyen szakmát tanuljak ami nem fizikai munka és el lehet vele kezdőként helyezkedni?

Figyelt kérdés

Sajnos szívbeteg lettem és az orvos letiltott minden fizikai munkáról így a szakmámban sem dolgoznatom tovább, át kell képeznem magam. Csak az a kérdés mit tanuljak ahol 42 évesen el tudok kezdőként helyezkedni.


Sajnos ilyen számítógépes szakmák kiestek, hülye voltam hozzá egész életemben.


2023. ápr. 16. 16:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Órajavító,ötvös, cipész, valutapénztáros, lottó-,újságárus, gyári összeszerelő ülőmunka, taxisofőr v. személyszállító, autósoktató.

Nem tudom nő vagy férfi vagy e, de még esetleg varrónő, bármilyen alapvető irodai munka, jegypénztáros , jegyellenőr, stb. sorolni lehetne még.

2023. ápr. 16. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
és ebben a sok-sok szakmában amiket itt felsoroltál mind van tapasztalatod abból a szempontból, hogy örömmel alkalmaznak kezdőként, gyakorlat nélkül egy 42 éves férfit, ugye?
2023. ápr. 16. 19:28
 3/13 anonim válasza:
20%
Ezeknek a fele nem is szakma,csak f0s melók amire nincs soha ember
2023. ápr. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

2# Nézd, én a kérdésre válaszoltam, de van aki a kifogásokat keresi, és van aki a megoldásokat.

3# Ezek mitől nem szakmák? Mit tudsz javasolni? Egyik sem fos meló, mondj egy jobbat ha olyan okos vagy.

A kérdezőnek korlátozottak a lehetőségei.

Várjuk a jobbnál jobb tippjeidet!


Kérdező, amúgy miért kell alkalmazotti létben gondolkodni? Lehetsz ev. is.

2023. ápr. 16. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Milyen kifogást keresek??? Csak nem akarom, hogy beleölök időt pénzt egy szakmába amivel nem tudok elhelyezkedni kezdőként 40 felett
2023. ápr. 17. 10:58
 6/13 anonim ***** válasza:
48%

Hát mennyire nem végezhetsz fizikai munkát?


Egy lovardában el tudnál helyezkedni akár még 40+ osan is, ha azt a melót bírnád...istállótakarítás, trágyázás, etetés, itató feltöltése


A végzettség (lógondozó, lovász) nem feltétel, de előny.


Viszont ebből a szakmából itthon épphogy megélsz, de egy országhatárral nyugatabbra (alapfokú német tudással) már jobban keresel, mint itt sok diplomás.


(Megjegyzés: Nekem 2 lovam van és van diplomám is 2 db. de ha újra kezdhetném, akkor lovásznak tanulnék és mennék külföldre..)

2023. ápr. 17. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem végezhetek fizikai munkát, de nem is bírnám
2023. ápr. 17. 15:22
 8/13 anonim ***** válasza:
5# Értem amit mondasz, korlátozottak a lehetőségeid, ezért írtam hogy ne gondolkozz feltétlenül alkalmazotti státuszban. Minden kezdet nehéz, és befektetéssel jár, de hosszútávon az a jövőd amit ezzel a betegséggel is meg tudsz csinálni.
2023. ápr. 17. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
46%
Sofőr
2023. ápr. 22. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Hagyjátok! Ennek semmi nem jó! Nem akar dolgozni, nem ért semmihez és nem akarja átképezni sem magát.

Csak azt nem tudom mit akar akkor az élettől? Hogy ingyen eltartjuk?

2023. ápr. 22. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!