Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy targoncásnak mihez kell...

Egy targoncásnak mihez kell még érteni ha megbecsült, jó munkaerő akar lenni?

Figyelt kérdés

Van-e egyéb tanfolyam, képzés amit a targoncázás mellé érdemes elvégezni?

Targoncás gépből hányféle van? Ha több féle, melyikre éri meg a jogsit letenni? Akár többre is le lehet egyszerre?


Szeretnék elmenni targoncázni, pár évre átmeneti jelleggel, de nem vagyok otthon a témában teljesen. Milyen tanfolyamokat keressek? Mennyi időt vesz igénybe míg elvégzi az ember?


2023. ápr. 21. 10:15
 1/7 anonim ***** válasza:
68%
Ha megbecsült munkavállaló akarsz lenni akkor leginkább a programozási nyelvekhez és a targoncás jogosítványodat el is tüzelheted mert targoncásként mindig egy lenézett csicska proli leszel bárhol a világban programozóként pedig félistenként fognak tisztelni az emberek és home officeból jó ha napi 2-3 órát kell melózgatni milliós bérekért.
2023. ápr. 21. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hát lehet hogy te ezt az utat járod, de én sajnos nem lettem megáldva jó logikai, matematikai képességekkel, így nem játszik a programozás.

De nem is értem miért pocsékoltad az idődet hogy leírd ezt az irreleváns választ!

2023. ápr. 21. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem is áldás kérdése, hanem gyakorlásé. 9. osztályban megbuktam matekból mert én is azt a marhaságot fújtam amit te. Érettségit meg max pontszámmal írtam meg.


Kérdésre a válasz: Targoncázáshoz, nyelvekhez. Külföldön többet keres egy targoncás is.

2023. ápr. 21. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Már voltam külföldön, jó helyem is volt. Elég volt belőle.
2023. ápr. 21. 22:53
 5/7 Scream85 ***** válasza:

Igen, le lehet egyszerre több "kategóriából" vizsgázni.

Nekem gyalogkíséretűre, vezetőállásosra és vezetőülésesre van meg a vizsgám.


De ha úgy érted hogy az adott targonca mivel működik?

Van ugye gázos, dízeles, elektromos. Azt nem tudom pontosan hogy van most a szabály, hogy ha bármelyikkel is vizsgázol akkor az jó a többi típusra is vagy sem.

Én pl az előző munkahelyemen csináltam meg a tanfolyamot, ott dízeles targoncával tanultunk és vizsgáztunk, de a jelenlegi munkahelyemen elektromossal dolgozom.

2023. ápr. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Tudj németül vagy angolul és tipli innen!
2023. ápr. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

A cègek 99% feladja a targi vezető hírdetést....pedig sima rakodómunkást, kézzel cipekedő trógert keres.

Szóval..

2023. jún. 26. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!