Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Matematikusi diplomával, 3 év...

Matematikusi diplomával, 3 év szakmai tapasztalattal van esélyem bruttó 400 ezret fizető munkát találni, ha azt szeretném, hogy semmi köze ne legyen a matematikához?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 22. 14:27
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Privát üzenetben kaptam a kérdést, hogy kiket nevezel alja embereknek. A válaszom:


Akik a 600 ezres fizetésük ellenére képtelenek bármilyen módon adakozni, majd mikor ezt szóvá teszem nekik, beképzelten odalökik, hogy az ő 1 százalékuk több, mint az enyém, azaz sokkal többet adakoznak. (Ami amúgy számszerűleg se igaz, az adó 1 százaléka még egy gazdag embernél is kevés.)

Akiknek az ukrajnai menekültek támogatására az a reakciójuk, hogy a világon több száz háború van, és azokat se segíti. És mindezt úgy közli, mintha nem lennék vele tisztában, hogy hány háború van a világon.

Akik szerint ők sokkal több társadalmi hasznot termelnek nálam, hisz ha ennyit keresnek, akkor nyilván a termelt haszon is több. És még engem tart erkölcsileg szar embernek, amiért nem tudok társadalmi hasznot felmutatni.


Az ilyen emberekről beszélek, ebben a kategóriában is hemzsegnek az ilyenek.

2023. ápr. 23. 14:26
 12/13 anonim ***** válasza:

#11


húha :D


Nem adakoznak!😱

2023. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 blézpaszkál válasza:
Engem nagyon érdekel a matematika. A probléma az, hogy programozónak tanultam amiből meg teljesen kiábrándultam. Valahogy sokkal jobban érdekelt a matek egyetemen mint a programozás, pedig programozni is szoktam. Miért akarsz váltani? Szerintem sokkal logikusabb a matematika mint a programozás. A programozásban rengeteget kell tanulni a matekban pedig érteni kell inkább dolgokat ami objektív, de a programozásban ugyanazokat a dolgokat kell megtanulnod mindig kicsit másképp, mert jön egy új keretrendszer, meg egy új technológia és már a mesterséges intelligencia is elég jól fejlődik, hogy idővel csökkentse a szakma jövedelmezőségét.
2023. jún. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!