Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mik a legjobban fizető munkák...

Lajcsika9w984 kérdése:

Mik a legjobban fizető munkák amik valoszinuleg igy is maradnak az elkovetkezendo 10-15 évben 16 éves vagyok abbahagytam a sulit nem tetszett a szakma amin voltam, viszont vissza szeretnék menni.tippek?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 23. 10:34
 1/8 anonim ***** válasza:
60%
Programozas
2023. ápr. 23. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
78%
IT Contractor.
2023. ápr. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
67%

Ügyvéd, agysebész és atomfizikus.


Ez a három lesz a legjobban fizetett szakma a következő 16 és fél évben.

2023. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Az atom- vagy bármilyen fizikusi pálya mióta olyan jól fizető?


Én is fizikusként végeztem, de mérnöki beosztásban többet keresek, mintha a KFKI-ban dolgoznék és megélhetésből írnám a cikkeket kilószámra.


Az ügyvéd valóban jól fizető. Meg a közjegyző, de oda csak kihalásos alapon lehet bekerülni. De tudom ajánlani a fogász szakmát.


Az orvosi pálya is magánpraxisban elég jól tud fizetni.


És persze ha jó kétkezi szakember vagy, akkor is igen jól meg tudsz élni, mert hiány van belőlük idehaza.

2023. ápr. 24. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
0%
Én ha fizikus lennék, biztosan a NASA-nál lennék, hidd el, elég jól keresnek...
2023. ápr. 24. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ja, értem. Tehát úgy gondolod, hogy oda bárkit felvesznek, csak mert jelentkezik? Ha más az érdeklődésed, vagy nem passzol ottani kutatási projektekhez, vagy nem elég alkalmazásorientált, vagy nem jártál nemzetközi szinten is elég jó egyetemre, akkor miből gondolod, hogy téged oda felvesznek?


Amúgy pedig minden szakmára elmondható, hogy nyugaton jobban megfizetik, mint Magyarországon. Még a szobalányokat is Ausztriában. Azt hittem, a kérdés a magyar viszonyokra vonatkozik.

2023. ápr. 24. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

"Tehát úgy gondolod, hogy oda bárkit felvesznek, csak mert jelentkezik?"


Nem, nekem nem kellett volna jelentkezni. Én ha fizikus lennék, eljönnének értem a NASA-tól.

2023. ápr. 24. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

#7


Inkább a Dumaszínháztól, hogy mondj még ilyen jó vicceket. :D

2023. ápr. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!