Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Milyen könnyen lehet elhelyezk...

Milyen könnyen lehet elhelyezkedni ma Magyarországon (okleveles) vegyészként és milyen fizetésre lehet számítani?

Figyelt kérdés
Gyógyszerészhallgató vagyok és ugyan nem teljesítek rosszul, úgy érzem, hogy nem ebben a szakmában szeretnék dolgozni. Sokkal jobban érdekel a kémia és itt nem tudok annyit foglalkozni vele, amennyit szeretnék. Viszont az esetleges átjelentkezés nem egyszerű. Sok információt gyűjtöttem és az alapján úgy tűnik, hogy ha nincs protekcióm, nehéz betölteni vegyész állást. Nem zárkózom el a kutatástól sem és az MSc fokozat utáni továbbtanulástól sem.

2023. ápr. 24. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:
61%

A jobinfo.hu >1500 állásajánlatot ad ki a "vegyész" keresőszóra... csak ebből az adatból kiindulva elég könnyen.


[link]

2023. ápr. 24. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
szerintem eléggé keresett, én szoftveres területen dolgozom, de pl ahol dolgozom dolgoztunk már össze vegyészekkel is, ott dumázgattam velük, azt mondták, hogy könnyű elhelyezkedni, mondjuk ez 5éve volt
2023. ápr. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%
Természettudományi és mérnöki végzettséggel egyre egyszerűbb.
2023. máj. 1. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Már nincs annyi lehetőség mint régebben, unalmas, sablonos, technikusi jellegű munkák maradtak szar bérezéssel. Mérnökök között óriási különbség is lehet, de átlagban sokat romlott a helyzet, és egyre kevesebb a valódi mérnöki tudást igénylő pozíció.
2023. máj. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!