Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy ügyvéd mennyit keres átlagba?

Egy ügyvéd mennyit keres átlagba?

Figyelt kérdés
Kezdőtől egészen a "profiig" ?!
2010. okt. 9. 17:27
 1/3 anonim ***** válasza:
én igazából nem tudom, még tanuló vagyok, nem is ügyvédnek/jogásznak készülök úgyhogy lehet hülyeséget mondok, de sztem attól függ milyen és mennyi ügyet vállal
2010. okt. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az attól függ, hogy hol dolgozik, irodában vagy egyedül, illetve milyen ügyfélköre van. Nagy a szórás, én ismerek csóringer és hullagazdag ügyvédet is.
2010. okt. 9. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Szóval az a lényeg hogy az illetőnek legyen nagy ismeretsége,egyrészt.Ez indulásnak nagyon is jó igaz? Másrészt meg az ügyvédnek is tudnia kell hogy mit csinál.Ha sok "pert" megnyer,vagy akármit,akkor sok ügyfél lesz és dől a lé :D igaz? =)
2010. okt. 13. 19:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!