Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Egy volt Tescós tolvaj dolgozó...

Egy volt Tescós tolvaj dolgozó hamarabb kap munkát a kereskedelemben, mint én, aki soha nem loptam - csak azért mert főnök volt a családtagja? Miért van ez így?

Figyelt kérdés
Ennyit ér az ismeretség, hogy még erkölcsit sem kérnek tőle. Én pedig tiszta vagyok mint a hó, de mivel egyszer-kétszer felvetettem egy-két problémás dolgot és írtam panaszt a vezetőség felé, ezért kiutáltak, pedig nem tettem semmi rosszat. Ellehetetlenítették a munkám, megtorlást is alkalmaztak nem egyszer és még az elhelyezkedésemet is korlátozták. Még protekcióval sem vettek fel egy kereskedelmi üzletbe, később pedig takarítónak sem alkalmaztak egy másik boltban, pedig még azt is elvállaltam volna, csak hogy a kereskedelembe visszamehessek. Hozzáteszem: gimnáziumi érettségim, 8 éves kereskedelmi gyakorlatom és kereskedelmi tanfolyami végzettségem is van és most is kénytelen vagyok takarítóként dolgozni, mert másképp nem kapok munkát. A nagy multik ugyanis telefonos kapcsolatban vannak és leinformálnak valakit, aki kereskedelemből jön és náluk akar dolgozni. Értelmes vagyok, jól nézek ki, kedves, szimpatikus nő vagyok és szorgalmas is, a munkámmal nem volt semmi gond. Mégis én nem kapok munkát, viszont azt aki nagy értékben lopott a Tescóból dolgozóként, azt minden további nélkül alkalmazza egy másik kiskereskedelmi üzletlánc, csak azért mert a "valakije" ezt elintézte neki. Micsoda mocskosságok vannak a mai világban! Mit lehetne tenni, hogy ez megváltozzon? Komolyan kérdezem, hogy mit lehetne tenni, mert ez nagyon nincs jól! Többet is kereshetnék ettől, amit most keresek, mert csak a minimálbért kapom.

2023. ápr. 30. 15:01
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
75%
Az egyik paranoid skizo, a másik meg alkoholista. Szép kis társaság. 😂😂
2023. máj. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Mondd már meg, ha lenne ilyen bajom, hogy tudtam volna lehúzni 8 évet egy munkahelyen, úgy, hogy nem orvosi alkalmatlanság miatt küldtek el?

Ahol pedig protekcióm is volt, a nagyfőnök már a papírjaimat is elkérte és bejelentette, hogy náluk dolgozik egy volt kisfőnök a Tescóból, valamint ő is dolgozott a Tescóban, tehát bevallottan volt is ismeretsége ebből a körből. Egyértelmű, hogy a Tescós vezetők mondtak neki valamit, ami miatt nem vett fel. De ezen kár vitatkozni, furcsa is lenne, ha ezek a nagy multik nem tartanák a kapcsolatot egymással. Hisz ugyanabban a városban van az üzletük és kizárt, hogy utálnák egymást, sőt, vannak dolgok amiket igenis meg kell beszélniük. (Most nem arra gondolok, hogy összehangolják az áraikat). A Metro vezetője pedig a barátnőm után érdeklődött a Tescónál, de ezt közölte is vele, hogy érdeklődni fog iránta.

2023. máj. 2. 04:59
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!