Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Ha 800 ezres fizetés mellett...

Ha 800 ezres fizetés mellett úgy érzem, hogy a balaton sound nem fér bele, akkor velem van a baj?

Figyelt kérdés

2018-ban elvitt az akkori csajom, bár akkor még csak 370-et kerestem 28 évesen. Emlékszem 80 ezer volt egy hétre egy apartman, a bérlet meg 100 körül (VIP)?


Azóta is elmentem 2-2 napokra, amikor még gombokért is tudtam korrekt szállást a parton 10 percre a bejárattól, de mostmár tényleg pofátlannak tartom, hogy a korábbi években és egyébként a sound-on kívüli időben ~15 ezer forintos apartmanok 50-60 ezreket kérnek és ráadásul ki kell venni 4-5 napokra. MIWAN?


Akkor ezt hogyan fizetik meg 16 évesek vagy pályakezdők? Biztosan én csinálok valamit rosszul.


Nem mintha egyébként bármilyen pozitív energiájú emberrel találkoztam volna az egész soundon, helyette nyeltük a port, fizettünk a levegővételért is kb, valamint szagoltuk a rohadó kukákat.


"néha" jó volt a zene, meg menőzhettem az akkori csajommal mert jól nézett ki, de ennyi.


Oké, hogy infláció, de a balaton soundra járó belgák és hollandoknál nincsen akkora infláció mint amennyit a sound emelt, ráadásul a covid miatt kimaradt 2 év alatt feljött az új 16 éves látogatók generációja, akik meg a mostani árhoz tudnak viszonyulni csak.


2023. máj. 7. 19:10
1 2 3 4 5 6
 1/53 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem teljesen oké az ha te nem szeretnél valamire költeni, mert számodra nem éri meg az adott esemény az árát, függetlenül attól hogy mennyit keresel.


Arányaiban meg sztem ugyan annyi mint régen, sosem voltak a nevesebb fesztiválok olcsók.

2023. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/53 anonim ***** válasza:
0%
Figyi, mások a prioritásaink, ettől szép a világ. Megengedheted, csak sajnálod, mert tudsz minőségibb helyet a tőkédnek. Nekem huszonéves korom ellenére sokszázmilliós vagyonom van, a passzív jövedelmem súrolja a fizum, ami amúgy is magas, mégis egy 5 éves "szakadt" telóm van, mert mindig tudok jobb helyet a pénzemnek.
2023. máj. 7. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/53 A kérdező kommentje:
a belépő még hagyján, de ahogy a szálláson próbálnak nyerészkedni ezek a béka tulajdonosok AZ szánalom
2023. máj. 7. 19:24
 4/53 anonim ***** válasza:
36%

Ne gyere ha ennyire csóró vagy.

Megemelhetnék három-négyszeresére az árakat, hogy elriasszák a csőcseléket és ne legyen ilyen tömeg.

2023. máj. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/53 A kérdező kommentje:

hát ezt én is támogatnám


sőt jobb lenne ha IQ és kinézet szerint is válogatnának;)


de szokás mondani hogy amig xar van addig veréb is van.

2023. máj. 7. 19:46
 6/53 anonim ***** válasza:
94%
Kérdező, mondasz nekem egy 6 csillagos szállodát Toscanában ?
2023. máj. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/53 A kérdező kommentje:
csak az abszurditás miatt irtam
2023. máj. 7. 20:08
 8/53 anonim ***** válasza:
94%

Ha úgy érzed, hogy nem éri meg ennyiért, akkor nincs veled baj.

De ha tényleg nem futná ekkora fizetésből, akkor az már tényleg baj.

2023. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/53 anonim ***** válasza:
94%
Ha xar a zene, minek jársz a Soundra, amikor ezer jobb fesztivál van. Csak a kokó miatt nem érdemes.
2023. máj. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/53 A kérdező kommentje:

hát most mit mondjak, igazából kár a soundért, hogy zamárdiba van, szétvernek mindent


tudom hogy a strand fesztivál is ott van, de sajnos én nem mehettem eddig szabadságra augusztusban, ezért maradt a sound. A helyszín fontos nekem. Zamárdi nagyon jó hely nekem.

2023. máj. 7. 20:19
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!