Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Mennyi esélyem van így munkát...

Mennyi esélyem van így munkát vállalni Angliában?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Angliai munkán gondolkozom. Már utánanéztem a vízumnak, a pontrendszernek stb. Tehát elsősorban találnom kell egy olyan szponzort(munkáltatót) aki hajlandó alkalmazni engem.


B2 nyelvvizsgám van, írni, olvasni, megérteni, beszélni tudok. Voltam már kint Londonban mint túrista egymagam és nem voltak ilyen gondjaim. Utazni is sokat szoktam, mindenhol angolul kommunikálok, szóval folyékonyan megy.


Viszont nincs diplomám. Közgazdasági érettségim van képesítéssel. Eddig dolgoztam hotelban mint recepciós, irodán mint adminisztrátor, irodai asszisztens. Gondolkozom rajta, hogy beiratkozok egy képzésre, mert továbbszeretném fejleszteni magam.


Igazából ha lehetséges én hasonló munkakörbe mennék ki, tehát vendéglátásba vagy valamilyen irodai munkára, de nyitott lennék más munkára is. 23 éves nő vagyok.

Tudom hogy a Brexit óta nehéz, tapasztalatokat is szívesen meghallhatok.



2023. máj. 9. 12:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
0%
Tehat betanitott munkara mennel ki. Miert alkalmaznanak teged egy helyi helyett?
2023. máj. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
19%
Miért vagy debil? Menj Irországba az még Uniós tag!
2023. máj. 9. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
28%

Egyedül nekivágtál fiatal csaj létedre Londonnak? Az már döfi, nem vagy egy félős csaj. Amúgy ugyanilyen úton önéletrajzokkal felpakolva bekopoghatnál pár pubba és megkérdezhetnéd, hogy van-e felvétel náluk. Máris lenne szponzorod a munkavállalás elintézéséhez.

A másik dolog, hogy van az Egyesült Királyságnak nagykövetsége ám Budapesten, azért van, hogy felvilágosítást kérj tőlük. Hm?

Ausztrálián nem gondolkodtál ugyanígy?

2023. máj. 9. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
35%
Írország! Ahogy elottem mondtak.
2023. máj. 9. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:

#3 Nem vágom, hogy miért kellett volna féljek. És köszi, de nem kell lenézni, mert értem a célzást, hogy szerinted milyen munka lenne nekem való. Elég rosszindulatú vagy.


Ausztrálián miért gondolkoznák? Nem vonzott sosem az ország. Vagy Ausztriára gondoltál? Németül nem beszélek.

2023. máj. 9. 14:39
 6/18 anonim ***** válasza:
8%
Ha mar angolul beszelsz ott van Málta..
2023. máj. 9. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Arra figyelj, hogy nem fogadnak el akármiylen nyelvizsgát [link]
2023. máj. 9. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%

#7

Nem nyelvvizsgázni akar, dolgozni.

2023. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
64%
#7 Szerinted hány lengyel kamionsofőrnek van kint nyelvvizsgája? xD
2023. máj. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Csak hogy az durvan hianyszakma.

A szukseg meg felulirja a szabalyokat.

2023. máj. 9. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!